SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Jerzy wróci do Polski. Co na to Zuza?

Przyjaciółki 8 sezon. Jerzy wróci do Polski. Co na to Zuza?

06.10.2016, godz. 15:45
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 73. Zuza (Anita Sokołowska), Jerzy (Mariusz Bonaszewski)
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 73. Zuza (Anita Sokołowska), Jerzy (Mariusz Bonaszewski) foto:

W 8 sezonie serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) i Jerzy (Mariusz Bonaszewski) jednak będą razem? Ginter wróci do Polski na stałe, a Janek  (Marek Bukowski) będzie miał poważnego rywala w walce o serce Markiewicz. W 93 odcinku "Przyjaciółek" biznesmen poinformuje dawną kochankę o swoich planach. Jaka będzie jej reakcja? Zuza znów będzie miała miłosny dylemat.

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 93 (odc. 7) - czwartek, 13.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W "Przyjaciółkach" Jerzy zostawił Zuzę, która go zdradziła i wyjechał robić interesy za granicą. Gdy w 8 sezonie "Przyjaciółek" przyjechał na chwilę do Warszawy i spotkał się z dawną kochanką wyznał, że nadal coś do niej czuje, Markiewicz go spławiła twierdząc, że jest już za późno, żeby cokolwiek ratować.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie zajdzie w ciążę!

Bizneswoman ma przecież Janka i to z nim pragnie założyć rodzinę. Choć zadanie będzie utrudnione przez kłopoty zdrowotne Markiewicz ciężko będzie jej zajść w ciąże... W 93 odcinku "Przyjaciółek" Jerzy skontaktuje się z Zuzą i powie jej o swoich planach.

- Wracam do Polski - powie zadowolony.
-O... w samą porę - skomentuje ze sztucznym uśmiechem Markiewicz, która sama nie wie, czego chce. Czy to znaczy, że Jerzy będzie chciał odzyskać ukochaną? Musicie wiedzieć, że choć Markiewicz spotyka się z Jankiem, Ginter wciąż jest bliski jej sercu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: