SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Janek wprowadzi się do Zuzy

Przyjaciółki 8 sezon. Janek wprowadzi się do Zuzy

07.10.2016, godz. 07:40
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski) foto:

Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) stworzą kochającą się rodzinę? W 8 sezonie "Przyjaciółek" przebojowa dyrektor Markiewicz zamarzyła o dziecku, ale to nie znaczy, że chce mieszkać z kochankiem. W 93 odcinku "Przyjaciółek" Jasiek nadal próbuje postawić na swoim. Czy namówi partnerkę na wspólne życie? To bardzo możliwe!

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 93 (odc. 7) - czwartek, 13.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Zuza i Janek od jakiegoś czasu mają się ku sobie. Spotykają się i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Zuza zamarzyła nawet o dziecku. Partner zgodził się, ale przeżył prawdziwy szok, gdy dowiedział się, że Markiewicz nie zamierza z nim mieszkać, a rodziną mają być "na odległość".

Po tej awanturze Zuza dużo zrozumiała. Janek zagroził jej nawet rozstaniem. Możliwe więc, że gdy w kolejnym odcinku "Przyjaciółek" będzie próbował przekonać ją do wspólnego życia, ona tym razem się zgodzi.

-Budujemy związek? - zapyta Janek po kolejnej wspólnie spędzonej nocy.
-W jakim sensie?
-W takim, że pani dyrektor i pan Jan mają wspólne pranie...
-To znaczy moje bluzki i twoje skarpetki w jednej pralce? - zdziwi się Zuza, ale coś nam mówi, że tym razem zgodzi się na propozycję Janka.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie zajdzie w ciążę!

Markiewicz chce mieć z nim dziecko, więc wspólne mieszkanie jest niemal nieuniknione. W najnowszym wywiadzie dla "Tele Tygodnia" Anita Sokołowska zdradziła jednak, że idealny układ nie potrwa zbyt długo.

-Wszystko idzie w dobrym kierunku, ale jak to u Zuzy bywa, zakrętów nie zabraknie. Ona się boi stałych relacji, więc i tym razem się przestraszy. Jest niepewna swojego uczucia do Jaśka, chce mieć z nim dziecko, ale nie jest gotowa na założenie rodziny. Będzie próbowała się wymiksować. Więcej nie zdradzę! - powiedziała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: