SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży z Robertem!

Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży z Robertem!

22.09.2016, godz. 21:14
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79.  Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79.  Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto:

Niespodziewana ciąża w serialu "Przyjaciółki"! Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) będą mieli dzieck. W 93 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Gruszewska dowie się, że jest w ciąży, a pierwszą osobą, której o tym powie będzie Anka (Magdalena Stużyńska). W 8 serii "Przyjaciółek" Strzelecka będzie wspierać Ingę, którą informacja o kolejnym członku rodziny totalnie zaskoczy. Hania (Pola Figurska) będzie miała siostrzyczkę, czy braciszka?

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 93 (odc. 7) - czwartek, 13.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Niespodziewany zwrot akcji w "Przyjaciółkach". Inga i Robert traktują siebie poważnie, są zaręczeni i chcą wziąć ślub, ale nie planowali kolejnego członka rodziny. Jeszcze nie tak dawno Inga odrzuciła oświadczyny ukochanego, ale potem doszła do wniosku, że to był wielki błąd i sama poprosiła go o rękę, marząc o tym, by już na zawsze byli razem.

Przystojny makler giełdowy zamieszkał z Ingą i bardzo polubił jej córkę - z wzajemnością. Hania świetnie czuje się w towarzystwie nowego ojczyma i chętnie się z nim bawi. To dowód na to, że Robert byłby świetnym ojcem!

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Córka jednej z aktorek zagra w Przyjaciółkach

Już w 8 sezonie "Przyjaciółek" biznesmen będzie miał okazję się sprawdzić. W 93 odcinku "Przyjaciółek" Inga dowie się, że jest w ciąży. O wszystkim w pierwszej kolejności poinformuje Ankę. Dziewczyny razem zaplanują spotkanie z Zuzą (Anita Sokołowska) i Patrycją (Joanna Liszowska), by przekazać im szczęśliwą nowinę.

A kiedy Robert się dowie? Czy będzie szczęśliwy? Jak zareaguje? O tym przekonamy się w nowych odcinkach 8 sezonu "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: