SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Ciężarna Inga nie chce mieć dziecka z Robertem

Przyjaciółki 8 sezon. Ciężarna Inga nie chce mieć dziecka z Robertem

11.10.2016, godz. 09:45
Przyjaciółki odcinek 93, Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki odcinek 93, Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto:

Inga (Małgorzata Socha) po raz kolejny zostanie mamą, ale ta informacja wcale jej nie cieszy. W 93 odcinku "Przyjaciółek" Gruszewska zna już wynik testu ciążowego, ale nie chwali się bliskim. Najpierw próbuje wybadać sytuację u Zuzy (Anita Sokołowska) i Janka (Mariusz Bonaszewski), którzy nadal starają się o potomka. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Przyjaciółek"8? Okazuje się, że Inga wcale nie chce mieć dziecka z Robertem (Krzysztof Wieszczek). On natomiast będzie zachwycony!

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 93 (odc. 7) - czwartek, 13.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Inga (Małgorzata Socha) jest bardzo zmartwiona pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pierwszą osobą, której postanawia powiedzieć,  jest Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer). - Nie chciałam tego, nie planowałam. Nie teraz! Znowu będę miała rozstępy...- wyzna Inga.

Zobacz: Przyjaciółki. Małgorzata Socha w ciąży, a przyjaciółki na nią dmuchają - ZDJĘCIA

Inga martwi się, jak tę informację przyjmie Zuza, która bezskutecznie stara się o dziecko. Dziewczyny postanawiają, że Inga ogłosi nowinę na wspólnym spotkaniu wszystkich przyjaciółek. Po spotkaniu z Anką, Inga umawia się z Robertem (Krzysztof Wieszczek), by przekazać mu, że będzie ojcem. Robert jest bardzo zaskoczony!

- Ale...nie wkręcasz mnie? - dopytuje zdezorientowany Robert. Do Roberta powoli dociera, że to prawda. Nagle rozjaśnia się, łapie Ingę i podnosi ją do góry. - Ludzie! Będę miał dziecko! - radośnie krzyczy Robert. Mężczyzna jest absolutnie zachwycony!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: