SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Paweł zdradzi Ankę z klientką?

Przyjaciółki 8 sezon. Paweł zdradzi Ankę z klientką?

29.09.2016, godz. 20:36
Przyjaciółki 8 sezon odc. 91. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Joanna (Katarzyna Maciąg)
Przyjaciółki 8 sezon odc. 91. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Joanna (Katarzyna Maciąg) foto: Polsat

Katarzyna Maciąg w 8 sezonie dołączyła do obsady serialu "Przyjaciółki". Wciela się w rolę Joanny, intrygującej klientki kancelarii Pawła (Bartek Kasprzykowski). Jest rozwódką, a przystojny adwokat wpadł jej w oko. Jest zdolna zrobić wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę! I udowadnia to już w 91 odcinku "Przyjaciółek". Czy Paweł zdradzi Ankę (Magdalena Stużyńska) z Joanną?

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 91 (odc. 5) - czwartek, 29.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat


W wywiadzie dla magazynu "Gala" Katarzyna Maciąg przyznała, że lubi grać złe kobiety, które budzą silne emocje wśród widzów. - Lubię nowe wyzwania, pociągają mnie czarne charaktery. Teraz w serialu "Przyjaciółki" wcielam się w taką postać - powiedziała aktorka.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży z Robertem!

Od samego początku gdy Joanna zwróciła się o pomoc do Pawła Strzeleckiego prawnik jest mocno zaabsorbowany sprawą nowej klientki. Chętnie jej pomaga, udziela rad i spotyka się z nią także poza kancelarią.

Joanna często dzwoni do Pawła, co zwraca uwagę jego byłej żony. Anka zaczyna nabierać podejrzeń, czy ich częste kontakty mają czysto zawodowy charakter. W 91 odcinku "Przyjaciółek" dodatkowo, wracając z lunchu z przyjaciółkami, widzi Pawła z Joanną w jednej z kawiarni. Ona trzyma go za rękę. Nie mówi mu o swoich podejrzeniach, ale obawia się, że mógł powrócić do dawnych nawyków...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
autor: materiały prasowe Polsat zobacz inne artykuły tego autora
oprac. AgP zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: