SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza w sukni ślubnej. Wyjdzie za mąż za Janka?

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza w sukni ślubnej. Wyjdzie za mąż za Janka?

15.09.2016, godz. 20:45
Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska), Jasiek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska), Jasiek (Marek Bukowski) foto:

Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" szykuje się do ślubu z Jankiem (Marek Bukowski)! Markiewicz przyjmie oświadczyny ukochanego, bo marzy o tym, by założyć z nim rodzinę. Już w 90 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Zuza pojedzie z Kate (Ilona Lewandowska) mierzyć suknię ślubną, a ukradkiem sama założy welon i zacznie przeglądać się w lustrze. Czy w 8 sezonie "Przyjaciółek" Zuza i Janek powiedzą "tak" i będą małżeństwem?

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 90 (odc. 4) - czwartek, 22.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W 89 odcinku "Przyjaciółek" Zuza złożyła Jankowi odważną propozycję i poprosiła, żeby zrobili sobie dziecko. Kochanek Markiewicz zgodził się, ale uznał, że do tego konieczny będzie ślub. Czy Zuza przyjmie jego oświadczyny? O tym przekonamy się dopiero za tydzień, ale wiele wskazuje na to, że właśnie tak będzie.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Janek oświadczy się Zuzie - ZWIASTUN 89 odcinka

W 90 odcinku "Przyjaciółek" Zuza niby przypadkiem rzuci Indze (Małgorzata Socha), że Janek się jej oświadczył. Nie będzie chciała o tym rozmawiać, ale w głębi ducha będzie szczęśliwa wiedząc, że jej marzenie o dziecku wkrótce się spełni. Tymczasem Kate poprosi ją, by towarzyszyła jej na przymiarkach w salonie sukien ślubnych. Dla Zuzy to będzie prawdziwa frajda, tym bardziej, że sama będzie mogła pooglądać kreacje i przejrzeć się w lustrze!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: