SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Michał zniszczy randkę Patrycji i Tomka - ZWIASTUN 89 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Michał zniszczy randkę Patrycji i Tomka - ZWIASTUN 89 odcinka

15.09.2016, godz. 20:19
Przyjaciółki 8 sezon odc. 89. Patrycja (Joanna Liszowska), Tomek (Michał Czernecki), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 8 sezon odc. 89. Patrycja (Joanna Liszowska), Tomek (Michał Czernecki), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: ipla.tv

Takich zmian w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) z serialu "Przyjaciółki" chyba nikt się nie spodziewał. Po rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) u jej boku szybko pojawił się nowy mężczyzna, dyrektor liceum Tomek (Michał Czernecki). W 89 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja pójdzie na pierwszą randkę z Tomkiem, którą nieoczekiwane popsuje jej mąż. Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 89 (odc. 3) - czwartek, 15.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Początki znajomości Patrycji i Tomka z "Przyjaciółkach" nie wskazywały na to, że tych dwoje połączy coś więcej. A jednak wystarczyła rozmowa, by między nimi zaczęło iskrzeć. Tomek dał się poznać jako sympatyczny i troskliwy mężczyzna, który oczarował nie tylko Patrycję, ale również jej syna Mikołaja (Tadeusz Nałęcz). Nic dziwnego, że kobieta postanowiła poznać go bliżej.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza zajdzie w ciążę z Jankiem bez jego zgody

W 89 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja wybierze się na przejażdżkę rowerową w nadziei, że znów spotka Tomka. Szczęście się do niej uśmiechnie, bo przystojny brunet akurat będzie wracał z pracy. Od słowa do słowa umówią się na lody w nieco ustronnym miejscu.

Dzięki temu Tomek dowie się, że Patrycja jest wolna. Z kolei ona odkryje, że dyrektor liceum był niedawno w poważnym związku, ale teraz jest sam, bo zbyt dużo czasu zajmuje mu praca. Wspólna przejażdżka skończy się gdy do akcji wkroczy Michał.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Andrzej wywiezie Hanię do Nowego Jorku! Inga straci córkę?

Mąż Patrycji źle zinterpretuje sytuację i pomyśli, że Tomek jest złodziejem, który kradnie rower jego ukochanej. Od razu się na niego rzuci. A ponieważ Patrycji nie będzie w pobliżu, to Tomek zostanie znokautowany. Wybuchowa reakcja Patrycji uzmysłowi Michałowi, że przerwał żonie randkę z nowym znajomym. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: