SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza po wypadku nigdy nie urodzi dziecka. Ukryje to przed Jankiem

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza po wypadku nigdy nie urodzi dziecka. Ukryje to przed Jankiem

08.09.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki odcinek 88, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki odcinek 88, Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat/ ipla.tv

Jak wypadek w serialu "Przyjaciółki" wpłynie na życie Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska)? Obrażenia, których doznała Zuza w drodze spa podczas gwałtownego hamowania pociągu okazały się na tyle poważne, że musiała przejść skomplikowaną operację. Jednak dopiero w 88 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" okaże się co tak naprawdę stało się Zuzie i dlaczego lekarz uprzedził ją, że ten wypadek juz na zawsze zmieni jej życie. Wyjdzie na jaw, że Zuza może być bezpłodna, bo wycięto jej jeden jajowód. Zobaczcie zwiastun 88 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 88 (odc. 2) - czwartek, 8.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Zuza i Inga z "Przyjaciółek" cudem przeżyły wypadek w pociągu. Ich podróż do spa z Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska) zamieniła się w koszmar gdy maszynista gwałtownie zahamował, by uniknąć zderzenia z innym pociągiem. Inga uderzyła głową o stolik w przedziale restauracyjnym, a Zuza upadła na podłogę.

U pierwszej z poszkodowanych przyjaciółek skończyło się na wstrząśnieniu mózgu. Jednak w przypadku drugiej konieczna była operacja. Zabieg skończył się sukcesem, ale lekarz uprzedził Zuzę, że ten wypadek już na zawsze będzie wpływał na jej życie. Ta diagnoza brzmiała dla Zuzy jak wyrok.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Dramat Patrycji. Jej syn Mikołaj cudem uniknie wypadku

W 88 odcinku "Przyjaciółek" Zuza wyjdzie ze szpitala i wróci do siebie gdzie powoli będzie dochodziła do siebie pod opieką kochanką Janka (Marek Bukowski). Ukryje jednak przed partnerem, że być może nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Córka jednej z aktorek zagra w Przyjaciółkach

Tylko przyjaciółkim i swojej matce Stefie (Dorota Kolak) zwierzy się z tego co powiedział jej lekarz. Jak zwykle Zuza będzie robiła dobrą minę do złej gry. Zacznie udawać, że fakt, iż może nigdy nie urodzi dziecka w ogóle ją nie obchodzi. Kiedy jednak zostanie sama będzie bardzo cierpieć. Stefa od razu domyśli się, że jej córka przeżywa diagnozę lekarza. - Powiesz mu? - zapyta Zuzę chwilę potem jak Janek wyjdzie od kochanki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: