SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Wypadek Zuzy i Ingi w pociągu. Co będzie z przyjaciółkami? - ZWIASTUN 87 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Wypadek Zuzy i Ingi w pociągu. Co będzie z przyjaciółkami? - ZWIASTUN 87 odcinka

01.09.2016, godz. 22:10
Przyjaciółki 8 sezon odcinek 87. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon odcinek 87. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Nowy 8 sezon serialu "Przyjaciółki" zacznie się od tragedii! Los znów ciężko doświadczy główne bohaterki. Tym razem ofiarami będą Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska), które w 87 odcinku "Przyjaciółek" przeżyją wypadek w pociągu. Przyjaciółki trafią do szpitala i choć ich życiu nic nie będzie groziło, to Zuza usłyszy wstrząsającą diagnozę lekarza. Być może nigdy już nie będzie mogła zajść w ciążę.

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 87 (odc. 1) - czwartek, 1.09.2016, o godz. 21.05 w telewizji Polsat

Scenarzyści serialu "Przyjaciółki" zadbali o to, by w 8 sezonie nie zabrakło dramatycznych zwrotów akcji. Poprzednia seria skończyła się gdy Anka (Magalena Stużyńska) odebrała wyniki badań, które miały wykazać czy choruje na raka piersi. I choć Anka będzie zdrowa, bo przejdzie operację wycięcia guza, to w premierowym 87 odcinku "Przyjaciółek" do szpitala trafią Zuza i Inga.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja zażąda rozwodu! Michał będzie walczył o żonę i syna

Jak dojdzie do tragedii, która najprawpodobniej wpłynie na dalsze życiowe plany Zuzy? Przyjaciółki postanowią spędzić trochę czasu w spa, by nieco się zrealaksować i zapomnieć o wszystkich zmartwieniach. W drodze do spa przyjaciółki spotykają w pociągu Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), profesora prawa i właściciela kancelarii, który wcześniej zaproponuje Ance pracę.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Córka jednej z aktorek zagra w Przyjaciółkach

Ułamek sekundy później rozegra się dramat. Maszynista gwałtownie zahamuje i dojdzie do wypadku. W efekcie upadku  Inga, Zuza i Wiktor będą wymagali pomocy lekarzy i zostaną przewiezieni do szpitala. Ich życiu nic nie będzie groziło. Inga będzie jednak miała wstrząśnienie mózgu, a Wiktor złamane żebra.

Mimo wielkiego szczęścia nie wszystko jednak skończy się dobrze. W najgorszym stanie znajdzie się Zuza, która od razu przejdzie operację. Wyniki badań Zuzy będą bardzo niepokojące. Okaże się, że po wypadku Zuza może mieć trudności z zajściem w ciążę. Po tym jak Zuza już raz poroniła ta diagnoza będzie dla niej prawdziwym wstrząsem. Świadomość, że może być bezpłodna wpłynie przecież na resztę jej życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: