SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Anka przyjmie oświadczyny Pawła!

Przyjaciółki 8 sezon. Anka przyjmie oświadczyny Pawła!

17.11.2016, godz. 18:22
Przyjaciółki odcinek 98, Anka (Magdalena Sturzyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 98, Anka (Magdalena Sturzyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

W ostatnim, 12 odcinku 8 sezon serialu "Przyjaciółki" Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) zaskoczy Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) romantyczną propozycją! Pomimo rozwodu, ostatniej sprawy sądowej i tego, że generlanie niezbyt dobrze pomiędzy nimi bywało, w 98 odcinku serialu "Przyjaciółki" Paweł oświadczy się swojej byłej żonie!

"Przyjaciółki" 8 sezon OSTATNI odcinek 98 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Pomiędzy Pawłem, a Anką atmosfera ostatnio była napięta. Pomijając to, że i tak jakoś niespecjalnie sie dogadywali, to przez pracę ich relacja znalazła się na skraju jej zerwania.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Janek od niej odejdzie

Przez rozprawę w którą Anka została wmieszana wbrew własnej woli przez swojego szefa, Paweł przegrał w sądzie. Strzelecka nie powiedziała byłemu mężowi, że zajmowała się dokumentacją sprawy, którą zajmuje się Wiktor (Paweł Deląg) i on. Anka nie miała wyboru, musiała pójść na rozprawę. Było już za późno, by ostrzec Pawła. Po tym wszystkim Strzelecki wyprowadził się z domu, a Anka dowiedziała się o zdradzie i nie może mu wybaczyć... Tylko dzięki córce zmieni nastawienie.

A w ostatnim, 98 odcinku serialu "Przyjaciółki" po namyśle pójdzie do porozmawiać z Pawłem. Czeka ją tam niemiłe zaskoczenie - zobaczy Joannę i pomyśli, że eksmąż nadal ma z nią romans. Jakie to będzie szczęście, kiedy okaże się, że pozory mylą! Paweł i Anka porozmawiają szczerze o swoim związku. Wyjaśnią wszystkie nieporozumienia. W końcu w 98 odcinku serialu "Przyjaciółki" mężczyzna poprosi swoją ukochaną o rękę - ponownie! Anka wzruszy się i odnajdzie starą obroczkę Pawła i złoży mu ją na palec.

Przeczytaj: Przjaciółki 8 sezon. Ciąża Ingi zagrożona?

W obliczu tak zaskakujących zmian popłyną łzy szczęścia, przebaczenia i zropzumienia. W końcowym odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" byłe małżeństwo postanowi dać sobie drugą szansę. Czy uda im się odbudować rodzinę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: