SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Nowa praca Anki w kancelarii Wiktora - ZWIASTUN 88 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Nowa praca Anki w kancelarii Wiktora - ZWIASTUN 88 odcinka

08.09.2016, godz. 12:00
Przyjaciółki 8 sezon odc. 88 Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 8 sezon odc. 88 Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat

Kolejne komplikacje w życiu bohaterek serialu "Przyjaciółki"! Co wydarzy się w 88 odcinku "Przyjaciółek", czyli drugim nowego 8 sezonu? Anka (Magdalena Stużyńska) rozpocznie pracę w kancelarii Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska) pozna przystojnego nauczyciela Tomka (Michał Czernecki), a Zuza (Anita Sokołowska) będzie się zmagać z powikłaniami po wypadku w pociągu i operacji. Zobaczcie zwiastun 88 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 88 - czwartek, 8.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat


W 88 odcinku "Przyjaciółek" Zuza udaje przed dziewczynami, że nie robi na niej wrażenia fakt, iż po wypadku może mieć trudności z zajściem w ciążę. Lekarze musieli wyciąć jej jeden jajowód, ale to przecież nie oznacza, że będzie bezpłodna.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza po wypadku będzie bezpłodna. Nie powie o tym Jankowi?

Inga jest zła na Roberta (Krzysztof Wieszczek), który bez jej wiedzy ściągnął do mieszkania swoją Wiolę (Anna Moskal), która panoszy się w jej mieszkaniu, gdy ona chce odpocząć. Porządek z siostrą Roberta robi dopiero Dorota (Agnieszka Sienkiewicz).

Anka zaczyna aplikację w kancelarii Wiktora Jeleńskiego. Paweł (Bartek Kasprzykowski) jest zły na Ankę, że porzuca opiekę nad domem. Już pierwszego dnia pracy Anka musi się zmierzyć z dwójką młodych prawników - Justyną Stępień (Anna Jarosik-Trawińska) i Konradem Łabędzkim (Michał Meyer).

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Dramat Patrycji. Jej syn Mikołaj cudem uniknie wypadku

Patrycja podczas spaceru z Mikołajem wpada na rowerzystę. Tomek okazuje się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum. Tomek odprowadza ją do domu. Wystarcza u tylko chwila, by zauroczyć Patrycję.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: