SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem w życiu Patrycji

Przyjaciółki 8 sezon. Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem w życiu Patrycji

03.07.2016, godz. 12:00
Joanna Liszowska, Michał Czernecki
Joanna Liszowska, Michał Czernecki foto:

Nowy bohater i nowy romans w serialu "Przyjaciółki"? Do obsady 8 sezonu "Przyjaciółek" dołączył właśnie Michał Czernecki. Aktor wcieli się w rolę dyrektora jednej z warszawskich szkół i nieźle namiesza w życiu Patrycji (Joanna Liszowska). Czy to właśnie z nim Patrycja wda się w romans po rozstaniu z mężem? Jej związek z Michałem (Marcin Rogacewicz) wisi przecież na włosku... Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Zaskakujący zwrot akcji w 8 sezonie "Przyjaciółek". Wygląda na to, że Patrycja przestanie tolerować kłamstwa Michała i raz na zawsze zakończy ten związek. Kochan rozwiedzie się z mężem i zacznie nowe życie? Na to wygląda!

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja i Michał będą mieli nowego syna

W 8 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja jednak nie będzie długo samotna. Cierpienie po rozstaniu przerwie nowy bohater - czy to właśnie on skradnie jej serce?

Do obsady serialu dołączył właśnie Michał Czernecki. Przystojny brunet wcieli się w rolę dyrektora liceum i to właśnie on namiesza w życiu Kochan.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

- Jest nauczycielem, dyrektorem liceum. Pojawi się w życiu Patrycji. Na razie trudno powiedzieć w jakim charakterze. To będzie miało związek z aktywnością fizyczną, bo na rowerach. Tyle wiem - powiedział o swoim bohaterze Michał Czernecki w rozmowie z "Tele Magazynem". 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: