SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Małgorzata Socha w ciąży nie rezygnuje z pracy w serialu

Przyjaciółki 8 sezon. Małgorzata Socha w ciąży nie rezygnuje z pracy w serialu

13.08.2016, godz. 02:00
MAŁGORZATA SOCHA
MAŁGORZATA SOCHA foto:

Jesienią na antenie Polsatu będzie można zobaczyć dziewiąty już sezon serialu "Przyjaciółki". Jedną z gwiazd produkcji jest Małgorzata Socha (36 l.). Aktorka jest jednak w piątym miesiącu ciąży i będzie musiała pracować na planie aż 2 miesiące.

Małgosia Socha (36 l.), Joanna Liszowska (38 l.), Anita Sokołowska (40 l.) i Magda Stużyńska (42 l.) już od kilku tygodni pracują na planie kolejnej serii "Przyjaciółek". Na pierwszych zakulisowych zdjęciach widać już zaokrąglony brzuszek Sochy. Jednak, jak udało nam się ustalić, serialowa Inga na razie nie będzie w ciąży. - Na razie ukrywamy brzuszek Małgosi pod luźniejszymi ubraniami. Jej bohaterka nie jest w ciąży, ale trudno przewidzieć, co wydarzy się później. Scenariusz ostatnich odcinków tej serii cały czas powstaje, a w październiku brzuszek Małgosi będzie już trudny do ukrycia - dowiedzieliśmy się z produkcji serialu.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Romans Ingi i Roberta dobiegnie końca?

Aktorka czuje się świetnie i ma nadzieję, że tak będzie do samego końca zdjęć, czyli do października. Nie chce skracać pracy, bo za jeden dzień zdjęciowy na planie zarabia nawet 9 tys. zł. Przy 70 dniach zdjęciowych na jej konto trafi ponad pół miliona złotych. Na wyprawkę dla dziecka jak znalazł.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: