SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży z Robertem? Jaki będzie wynik testu ciążowego? - ZWIASTUN 92 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży z Robertem? Jaki będzie wynik testu ciążowego? - ZWIASTUN 92 odcinka

06.10.2016, godz. 21:18
Przyjaciółki 8 odc. 92 Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)
Przyjaciółki 8 odc. 92 Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) foto: Polsat/ ipla.tv

Jedna z bohaterek serialu "Przyjaciółki" marzy by zajść w ciążę i urodzić dziecko, a druga zupełnie się nie spodziewa, że zostanie matką! W 92 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) z przerażeniem odkryje, że ostatnio sporo przytyła. Namówi przyjaciółki, by razem z nią zaczęły głodówkę. Początkowo Gruszewska nie będzie podejrzewać, że nagły wzrost wagi jest spowodowany ciążą. Żeby się upewnić, że faktycznie jest w ciąży, kupi w aptece test ciążowy... Zobaczcie zwiastun 92 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 92 (odc. 6) - czwartek, 6.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W 92 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Inga zauważy, że ostatnio nieco za bardzo się zaokrągliła. Razem z Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska) zdecyduje się na kilkudniową głodówkę. Zuza (Anita Sokołowska) nie będzie wspierać przyjaciółek, bo stara się o dziecku i musi bardzo o siebie dbać.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie zajdzie w ciążę

Dyrektor Markewicz odniesie jednak kolejny zawodowy sukces - wygra konkurs na szefową najlepszego Departamentu Ryzyka i Finansów w Europie Środkowej. Z tej okazji prezes (Wojciech Dąbrowski) New Banku zorganizuje uroczysty bankiet, na który Zuza zaprosi Janka (Marek Bukowski), a Inga - Roberta (Krzysztof Wieszczek).

Na przyjęciu pojawi się również Łukasz (Mikołaj Krawczyk) z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz). Inga jako mistrzyni silnej woli dzielnie będzie unikać szampana i przekąsek. Jednak Dorotka nie byłaby sobą, gdyby nie wytknęła koleżance, że "przyjaciółka" przytyła. - No wreszcie kochana, wreszcie! Najwyższy czas był, żebyś się wzięła za siebie. Nic nie mówiłam, ale ty wyglądałaś już jak miss XXL!

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Michał wypędzi Tomka od Patrycji

W trakcie kolejnej wizyty u wybitnego specjalisty ginekologa, Zuza dowie się, że nie udało jej się zajść w ciążę.Poczuje, że nigdy nie będzie matką, że nie uda jej się zajść w ciążę z jednym jajowodem. Kiedy po bankiecie rozpłacze się przed Jankiem i przyzna przed nim, że do niczego się nie nadaje, kochanek okaże jej swoje wsparcie.

Tymczasem Tomek (Michał Czernecki) zaprosi Patrycję na kolację, a następnego dnia odwiedzi ją w jej mieszkaniu. Patrycja będzie pod wrażeniem świetnego podejścia Tomka do Mikołaja (Tadeusz Nałęcz). Wtedy niespodziewanie do mieszkania wejdzie Michał (Marcin Rogacewicz)...

Wracając ze służbowego przyjęcia Inga i Robert zatrzymają się przy aptece, by przed upojną nocą zaopatrzeć się w prezerwatywy. Właśnie wtedy kobieta zda sobie sprawę, że już dawno nie miała okresu. W tajemnicy przed narzeczonym kupi test ciążowy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: