SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży pokłóci się z Zuzą

Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży pokłóci się z Zuzą

11.10.2016, godz. 13:30
Przyjaciółki 8 odc. 89 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 odc. 89 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

W 93 odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) zatai przed Zuzą (Anita Sokołowska) informację o swojej ciąży! Zuza wścieknie się i oskarży również Patrycję (Joanna Liszowska) oraz Ankę (Magdalena Stużyńska) o obgadywanie jej za plecami. Co wydarzy się w premierowych odcinkach 8 sezonu "Przyjaciółek"? Zuza stara się o dziecko, ale nie chce, by koleżanki się nad nią litowały.

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 93 (odc. 7) - czwartek, 13.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Inga podejmie złą decyzję w sprawach przyjaźni! Poinformuje o swojej ciąży w 7 odcinku 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" każdego, czyli Roberta (Krzysztof Wieszczek) oraz swojej przyjaciółki, z wyjątkiem Zuzy.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Ciężarna Inga nie chce mieć dziecka z Robertem

Będzie kierować sie współczuciem i strachem. Inga wie, że Zuza ma duże problemy z zajściem w ciążę, chociaż stara się już dłuższy czas. Dziecko Ingi i Roberta wyszło zupełnie nieplanowane i będzie zaskoczeniem również dla rodziców. Za poradą Anki stwierdzi, że ich przyjaciółka dowie się o nowinach wieczorem. Będzie ją namawiać na wyjście z pozostałymi dziewczynami do kawiarnii, jednak próby okażą się nieudane.

Niefortunnie się złoży, że Zuza przypadkowo wpadnie na Roberta w 7 odcinku 8 sezonu serialu "Przyjaciółki", który cały w skowronkach z powodu ojcostwa powie jej, żeby nie przemęczała matki jego jeszcze nienarodzonego dziecka. Kobieta będzie w sporym szoku. Kiedy później spotka Ingę, będzie wyczekiwała na informację od niej, która nie nadejdzie. Niczego nieświadoma mama nadal będzie wypytywać przyjaciółkę o to, czy później się spotkają.

W kawiarni ujrzymy trzy z czterech dziewczyn. Ostatnia wejdzie w 83 odcinku serialu "Przyjaciółki" tylko na chwilę, ze słowami skierowanymi do Ingi:

- Robisz ze mnie kretynkę? Kiedy zamierzałaś mi powiedzieć, co? Jak się potknę o twój brzuch? (...) Siedzicie i obrabiacie mi dupę. Jak mam się z tym czuć?

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Anka zrujnuje prawniczą karierę Pawła!

Zuza wyjdzie wściekła z kawiarni. Czy zdoła wybaczyć Indze? A może to już koniec przyjaźni? Zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Przyjaciółki".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: