SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Inga i Andrzej wrócą do siebie? Były mąż Ingi będzie chciał ją odzyskać

Przyjaciółki 8 sezon. Inga i Andrzej wrócą do siebie? Były mąż Ingi będzie chciał ją odzyskać

18.07.2016, godz. 07:25
Przyjaciółki 4 sezon zwiastun. Inga (Małgorzata Socha), Andrzej (Adam Krawczyk)
Przyjaciółki 4 sezon zwiastun. Inga (Małgorzata Socha), Andrzej (Adam Krawczyk) foto:

Inga (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" wróci do byłego męża w nowych odcinkach 8 sezonu?  Serialowy Andrzej (Adam Adamonis) zdradził, że będzie się działo! Kolejny 8 sezon "Przyjaciółek" pojawi się na ekranie Polsatu już we wrześniu 2016, a fanów czekają niezapowiedziane zwroty akcji. Czy to znaczy, że Robert (Krzysztof Wieszczek) pójdzie w odstawkę?

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Właśnie trwają prace na planie 8 sezonu "Przyjaciółek". Co wydarzy się jesienią 2016 w Polsacie? Aktorzy i producenci uchylili rąbka tajemnicy.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem Patrycji

Wiadomo już, że Inga i Robert zaczną poważnie planować wspólną przyszłość, ale w drogę bez przerwy będzie wchodzić im siostra biznesmena. Wiola będzie działać Indze na nerwy. Czy to właśnie dlatego Gruszewska postanowi wrócić do byłego męża?

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Inga będzie walczyć o Roberta z jego siostrą Wiolą

Andrzej i Inga rozstali się dość dawno. Od rozwodu oboje ukłądają sobie osobne życie, jednak nadal łączy ich córeczka Hania (Pola Figurska). W 8 sezonie "Przyjaciółek" byli małżonkowie - tak samo jak do tej pory - będą się widywać. Czy Andrzej postanowi odzyskać dawną partnerkę? Najnowsza wypowiedź aktora nie pozostawia złudzeń!

- Od samego początku dzieje się bardzo dużo. Sam jestem ciekaw, czy to ostatnia z transzy, bo jakoś wszystko się skumulowało. Patrzę na swój scenariusz i mówię "naprawdę"? Z ex żoną świetnie się dogadujemy. Fantastycznie mieć ex żonę. Można mieć kochankę i wrócić do ex żony, normalnie porozmawiać, poradzić się, może nic więcej, aczkolwiek... Może coś się wydarzy - powiedział Adam Adamonis w wywiadzie dla "Tele Magazynu".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: