SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Fani zaskoczeni finałem Przyjaciółek

Przyjaciółki 8 sezon. Fani zaskoczeni finałem Przyjaciółek

18.11.2016, godz. 09:00
Przyjaciółki 8 odc. 91 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 odc. 91 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Fani serialu "Przyjaciółki" pod postem oficjalnej strony serialu na portalu społecznościowym rozemocjonowani pisali o swoich wrażeniach i odczuciach związanych z finałem 8 sezonu. Zdecydowana większość już nie może się doczekać 9 sezonu "Przyjaciółek"! Co dokładnie pisali fani w komentarzach? Może znajdziesz swój?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Wśród komentarzy na portalu społecznościowym przeważały te z prośbami o większą ilość odcinków. Bardzo duża część widzów zgodziła się, że chętnie oglądaliby "Przyjaciółki" jak produkcję codzienną. Oprócz tego pojawiły się głosy zaskoczenia, głównie jeżeli chodzi o Roberta! Fani chcą wiedzieć, co dalej. Oto, co napisali:

-czy ten serial mógłby lecieć jak Klan albo Na Wspólnej? :(
tyle czekania na kolejny sezon ;(

-Składamy skargę !!!! Za mało odcinków i prosimy o więcej!!!! Dzis się działo!

-Dziewczyny musimy wniesc PRZYJACIÓŁKOWY PROTEST !!!!
My chcemy Przyjaciółki siedem dni w tygodniu i bez żadnych przerw w emisji serialu !!!! :P
Będziemy tęsknić za Wami dziewczyny :(

JAK OSTATNI ODCINEK SEZONU?!?!?! Ja pierdziele nie wiedziałam  W trakcie oglądania zaczęłam coś podejrzewać  Kretyńskie seriale lecą na okrągło a tu trzeba czekać do wiosny. Przecież to chore 

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Co się wydarzy w nowym sezonie Przyjaciółek?

-Ten serial jest niesamowity,niby taki przewidywalny a jednak trzymający w napięciu.Dzisiejszy odcinek to wyciskacz łez .Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.Aktorki są z sb bdz db zgrane,nie mogli lepiej ich dopasować.Każda inna a jednak dogaduja się z sb chociaż problemów w ich życiu nie brakuje.Każda z nas patrząc na te bohaterki na pewno odnajduje w nich coś z sb.Dlatego Drogie Panie życzę Wam i sb abyśmy czekały wytrwale na nasze drogie Przyjaciółki.Powiem szczerze,że nie znoszę seriali ale ten jest taki MEGA,że nawet mąż ukradkiem ogląda

-Co z Robertem?!?!?!

-Super odcinek zawsze jak konczy sie sezon to chce wiecej!! I tym razem nie jest inaczej!! Fajnie ze Patryja i Michał wrocili do siebie, szkoda Zuzy i ciekawe co z Robertem!!czekam na nastepny sezon!!

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek!

Widzowie domagają się więcej! Zakończenie 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" jedynie rozbudziło ciekawość- czy Zuza (Anita Sokołowska) wyjdzie na prostą? Inga (Małgorzata Socha) wróci ze stanów? Plus ponowny ślub Anki (Magdalena Stużyńska) i odwołonay rozwód Patrycji (Joanna Liszowska)... Nie możemy doczekać się 9 sezonu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: