SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Dorota urodzi córkę i będzie szaloną mamuśką

Przyjaciółki 8 sezon. Dorota urodzi córkę i będzie szaloną mamuśką

30.06.2016, godz. 16:15
Przyjaciółki 6 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)
Przyjaciółki 6 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) foto:

Agnieszka Sienkiewicz na planie serialu "Przyjaciółki" pojawi się pod koniec wakacji, cztery miesiące po porodzie. W serialu tak samo jak w życiu prywatnym będzie świeżo upieczoną mamą. W 8 sezonie "Przyjaciółek" Dorota urodzi córkę i całkowicie się zmieni! Producenci zdradzają, że ukochana Łukasza (Mikołaj Krawczyk) będzie szaloną i wszystkowiedzącą matką. Czy jej mąż to zniesie? Poznajcie kulisy 8 sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w Polsacie

Agnieszka Sienkiewicz w kwietniu tego roku została mamą po raz pierwszy. Urodziła córkę Zosię. To samo czeka ją w serialu "Przyjaciółki". Dorota -podobnie jak aktorka - urodzi córeczkę.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza będzie z Jankiem, ale Jerzy wróci!

Jaką matką będzie Dorota? Żona Łukasza po porodzie przejdzie całkowitą metamorfozę, ale nadal będzie nieznośna. Prezes banku będzie musiał mieć dużo cierpliwości.

Dorota będzie zwariowaną mamuśką. Oczywiście pouczającą wszystkich, jak wychowywać dzieci. Mimo życia rodzinnego nie przestanie wtrącać się w życie przyjaciółek, a córeczkę zwyczajnie będzie zabierać na babskie spotkania.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Agnieszka Sienkiewicz wraca do pracy po urodzeniu córki Zosi

Agnieszka Sienkiewicz, która od czterech miesięcy jest mamą małej Zosi, lada moment musi zakończyć urlop macierzyński i wrócić do pracy na planie "Przyjaciółek". Pierwsze zdjęcia z jej udziałem powstają jednak dopiero pod koniec wakacji. Jesteśmy jednak pewni, że producenci ułatwią życie młodej mamie. Kto wie może jej córka nawet wystąpi w serialu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: