SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Co się wydarzy w życiu Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji? Aktorki wróciły na plan

Przyjaciółki 8 sezon. Co się wydarzy w życiu Zuzy, Anki, Ingi i Patrycji? Aktorki wróciły na plan

29.06.2016, godz. 10:30
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

„Przyjaciółki” wróciły na plan! Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska znów spotkały się w pracy. Nowe odcinki trafią na ekrany już we wrześniu 2016. Zdjęcia potrwają do października. Co wydarzy się w serialowym życiu uwielbianych przez Was bohaterek? Ujawniamy tajniki 8 sezonu "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 87 we wrześniu 2016 Polsacie

Zaskakujące zwroty akcji w finale siódmego sezonu „Przyjaciółek” uruchomiły lawinę komentarzy i pytań - czy będzie ósmy sezon? Tak! "Przyjaciółki" wróciły na plan i czekają je spore niespodzianki zarówno w życiu uczuciowym jak i zawodowym.

Zobacz: Przyjaciółki. Czy Anka będzie miała raka? Wyniki badań Anki dopiero w 87 odcinku Przyjaciółek

Serce Zuzy (Anita Sokołowska) znowu mocniej zabije za sprawą Jerzego (Mariusz Bonaszewski), chociaż ona nadal spotyka się z Jankiem (Marek Bukowski). Jerzy czy Janek? Zuza stanie przed trudnym wyborem! Otrzyma awans w banku, ale też stanie w szranki z nowym dyrektorem inwestycji. W tej roli do serialu dołączy Monika Dryl.

Wyniki biopsji zmienią życie Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer). Czy ma raka i będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą? O tym fani Przyjaciółek przekonają się dopiero po wakacjach. Możemy jednak zdradzić, że Anka ukończy z wyróżnieniem studia prawnicze i natychmiast dostanie propozycję nie do odrzucenia. Jednak nie będzie to praca w kancelarii Pawła (Bartek Kasprzykowski)!

Inga (Małgorzata Socha) wije wspólne gniazdko z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Jak poradzi sobie z nadopiekuńczą siostrą narzeczonego? Wiola (Anna Moskal) za wszelką cenę będzie próbowała zawłaszczyć młodszego brata. Zapewniamy, że Inga nie podda się bez walki.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Będzie 8 sezon Przyjaciółek! Nowe odcinki w Polsacie od września 2016

Natomiast Patrycja (Joanna Liszowska) zmierzyła się z poważnymi kłopotami małżeńskimi i po ciągłych kłamstwach Michała (Marcin Rogacewicz) wyrzuciła ukochanego z domu. Czy przekreśli miłość swojego życia i zdecyduje się na rozwód?

A co u Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)? Urodziła córkę i teraz będzie zwariowaną mamuśką. Oczywiście - pouczającą wszystkich, jak wychowywać dzieci i nie byłaby sobą, gdyby nie wtrącała się we wszystkie sprawy naszych przyjaciółek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: