SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Bajkowe wakacje Anity Sokołowskiej. Tak odpoczywa Zuza z Przyjaciółek

Przyjaciółki 8 sezon. Bajkowe wakacje Anity Sokołowskiej. Tak odpoczywa Zuza z Przyjaciółek

22.07.2016, godz. 11:15
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska foto: Polsat

Choć praca na planie 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" trwa, Anita Sokołowska uciekła na wakacje. Aktorka, która wciela się w Zuzę Markiewicz wyjechała na zasłużony urlop i chętnie chwali się zdjęciami z wyjazdu. Gdzie Anita Sokołowska spędza wakacje? To jej słodka tajemnica, ale widoki są bajeczne! Internauci podejrzewają, że gwiazda wyjechała do Włoch. A co wydarzy się w jej serialowym życiu w 8 serii "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w Polsacie

Anita Sokołowska dzielnie pracuje na planie "Przyjaciółek" 8, ale na szczęście znalazła kilka chwil tylko dla siebie. Aktorka wyjechała właśnie na wakacjce, a "pocztówkami" z wyjazdu chwali się w sieci.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Czy Anka ma raka? Wyniki badań Anki zmienią jej życie

Serialowa Zuza z "Przyjaciółek" nie zdradza, dokąd się wybrała, ale pod zdjęciami fani prześcigają się w komentarzach i próbują poznać prawdę. Zdecydowana większość internautów sądzi, że Anita Sokołowska wybrała się do Toskanii we Włoszech.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza rzuci Janka dla Jerzego

A co wydarzy się w serialowym życiu aktorki w 8 transzy "Przyjaciółek"? Wiadomo już, że Zuza - jak to Zuza - będzie miała pod górkę w sferach uczuciowych. W Warszawie znów pojawi się Jerzy (Mariusz Bonaszewiski) i to pewnie dla niego stanowcza bizneswoman porzuci Janka (Marek Bukowski).

Jerzy namiesza w życiu Zuzy i jej relacjach z Jaśkiem, ale też innymi mężczyznami. Jerzy, który wciąż jest bardzo bliski Zuzie, powróci. W kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" będzie miało miejsce dramatyczne wydarzenie z udziałem serialowych przyjaciółek. Będzie ono miało wpływ na zdrowie i stan fizyczny Zuzy - powiedziała tajemniczo aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: