SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Anka wyrzuci Pawła z domu?

Przyjaciółki 8 sezon. Anka wyrzuci Pawła z domu?

27.07.2016, godz. 16:30
Przyjaciółki 8 sezon. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 8 sezon. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat

Zdjęcie z planu 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" może wydawać się niepokojące. Bartek Kasprzykowski, czyli Paweł z "Przyjaciółek" zamieścił fotkę zza kulis i wpis sugerujący, że jego bohater jednak rozstanie się z Anką (Magdalena Stużyńska). Mało tego, była żona wyrzuci go z domu, bo Paweł będzie miał nową kochankę.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat


W nowym 8 sezonie "Przyjaciółek", do któtego zdjęcia ruszyły pod koniec czerwca, wszystkich bohaterów czekają spore niespodzianki zarówno w życiu uczuciowym jak i zawodowym. Wyniki biopsji zmienią życie Anki.  Czy ma raka i będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą?

O tym fani "Przyjaciółek" przekonają się dopiero w nowych odcinkach we wrześniu. Możemy jednak zdradzić, że Anka ukończy z wyróżnieniem studia prawnicze i natychmiast dostanie propozycję nie do odrzucenia. Jednak nie będzie to praca w kancelarii Pawła.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Duże zmiany w banku Zuzy i Ingi. Nowi aktorzy w Przyjaciółkach

Jeśli chodzi o dalsze losy Strzeleckich to w przypadku byłych małżonków wszystko jest możliwe. Ich dom znów będzie tętnił życiem, bo Julka (Nicole Bogdanowicz) i jej mąż Czarek (Kamil Kula) tak szybko się nie wyprowadzą.

Co zaś tyczy się Pawła to jego przemiana nie oznacza, że już zawsze będzie przykładnym mężem i ojcem. Przecież w ostatnim odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" umówił się już na sekretne spotkanie z Gośką (Karolina Staniec), kuzynką Czarka, zupełnie jakby miał ochotę zdradzić Ankę. Kto wie co by się stało gdyby Anka nie zadzwoniła tego z wiadomością, że odebrała wyniki badań i czeka na niego w szpitalu.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Paweł Deląg rozkocha w sobie jedną z przyjaciółek

Bartek Kasprzykowski na Facebooku zasugerował widzom, że Paweł wciąż będzie draniem jakiego znają z poprzednich serii. - "Strzelecki w parku? Anka wygnała go z domu? A może ma schadzkę z kochanką?" - napisał aktor i od razu uruchomił lawinę komentarzy. Internauci są niemal pewni, że Paweł kolejny raz zawiedzie zaufanie Anki i udowodni jakim jest bydlakiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: