SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Anka po operacji. Nie będzie chora na raka - ZWIASTUN 87 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Anka po operacji. Nie będzie chora na raka - ZWIASTUN 87 odcinka

01.09.2016, godz. 19:32
Przyjaciółki 8 sezon odc. 87. Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 8 sezon odc. 87. Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat

Fani serialu "Przyjaciółki" czekali na ciąg dalszy przygód czterech głównych bohaterek - Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska). W nowym 87 odcinku "Przyjaciółek", premierowym 8 sezonu wyjaśni się co dalej z przyjaciółkami. Widzowie poznają wreszcie odpowiedź na najbardziej intrygujące pytanie - Anka będzie miała raka piersi! Zobaczcie zwiastun 87 odcinka "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 87 - czwartek, 1.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W 87 odcinku "Przyjaciółek" Anka w ogromnym napięciu bada sobie piersi. Boi się, że po operacji guz cały czas może odrosnąć. Paweł (Bartek Kasprzykowski) cały czas wspiera żonę. Zapewnia ją, że lekarze wycięli wszystkie niepokojące zmiany i już na pewno nic jej nie grozi.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Inga i Zuza w szpitalu po wypadku w pociągu

Zuza nie może doczekać się, aż Francesco (Stefano Terrazzino) pogratuluje jej nowego stanowiska. New Bank ma nowego prezesa (Wojciech Dąbrowski), a dyrektor Markiewicz awansuje. Jasiek (Marek Bukowski) proponuje Zuzie wspólne zamieszkanie. Ona jednak nie jest gotowa na taką zmianę w swoim życiu.

Anka broni pracę magisterską z wyróżnieniem. Po egzaminie spotyka jednego ze swoich profesorów – Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), który gratuluje jej sukcesu i uprzedza, że będzie miał dla niej propozycję.

Elżbieta (Elżbieta Jarosik) próbuje przekonać Patrycję (Joanna Liszowska), by nie rozwodziła się z Michałem (Marcin Rogacewicz). Patrycja nie chce już słyszeć o Michale. Za namową Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) zakłada profil na portalu randkowym i zaczyna szukać nowego faceta.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja rozwodzi się z Michałem i szuka faceta na portalu randkowym

Jerzy (Mariusz Bonaszewski) dzwoni do Zuzy i proponuje jej spotkanie. Inga (Małgorzata Socha) w trakcie kłótni z Andrzejem (Adam Adamonis) dowiaduje się, że następnego dnia bierze on ślub z Anitą (Sylwia Juszczak). Anka nie może porozumieć się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który nie wyobraża sobie, żeby rozpoczęła aplikację. Dziewczyny wyruszają pociągiem do SPA. W przedziale spotykają Wiktora. Pociąg gwałtownie hamuje. Dochodzi do tragicznego wypadku, po którym Zuza i Inga trafiają do szpitala...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: