SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Anka nie umrze na raka! Strzelecka pokona śmiertelną chorobę

Przyjaciółki 8 sezon. Anka nie umrze na raka! Strzelecka pokona śmiertelną chorobę

24.07.2016, godz. 15:53
Przyjaciółki 8 sezon. Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 8 sezon. Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Czy Anka (Magdalena Stużyńska) z serialu "Przyjaciółki" będzie chora na raka i pokona nowotwór? W nowym 8 sezonie "Przyjaciółek" dowiemy się, co naprawdę dolega Strzeleckiej. W 87 odcinku "Przyjaciółek" poznamy wyniki biopsji, które bez wątpienia zmienią życie Anki. Na szczęście Strzelecka jest silną kobietą i najprawdopodobniej poradzi sobie z przeciwnościami losu. Najnowsze zdjęcie z planu nowych odcinków "Przyjaciółek" jest na to dowodem!

Czy Anka z "Przyjaciółek" umrze na raka w 8 sezonie serialu?

W 7 sezonie "Przyjaciółek" Anka wykonywała kontrolne badanie piersi i wyczuła guzka. Strzelecka od razu zapisała się do lekarza, a w finałowej scenie 86 odcinka odebrała kopertę z wynikami biopsji. Na miejscu zjawił się Paweł (Bartek Kasprzykowski) i przyjaciółki Anki, ale Strzelecka nie odezwała się ani słowem...

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja i Michał będą mieli nowego syna

O tym jaki będzie werdykt i czy Anka faktycznie jest chora na raka piersi dowiemy się dopiero w 87 odcinku "Przyjaciółek" we wrześniu 2016.  - Tego jeszcze nie mogę ujawnić. Powiem jedynie, że wyniki badań będą miały wpływ na zachowanie Anki - powiedziała  serialowa Zuza w najnowszym wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

Jest jednak dobra wiadomość dla fanów "Przyjaciółek". Aktorki spotkały się właśnie na planie nowych odcinków, a podpis pod zdjęciem, które umieściła Anita Sokołowska sugeruje, że Strzelecka będzie żyła! "Nic się nie zmieniło. We 4 na planie".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: