SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Anka chora na raka? Wyniki biopsji zmienią życie Anki

Przyjaciółki 8 sezon. Anka chora na raka? Wyniki biopsji zmienią życie Anki

17.06.2016, godz. 07:13
Przyjaciółki 7 odc. 86 Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 7 odc. 86 Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat

Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"? Czy Anka (Magdalena Stużyńska) będzie śmiertelnie chora? Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza Markiewicz zapewnia, że to jeszcze wielka tajemnica nowych odcinków "Przyjaciółek". Dodaje jednak, że Strzelecka zmieni się po tym, jak pozna werdykt. Możliwe więc, że w nowej serii "Przyjaciółek" Anka będzie musiała walczyć z rakiem i przejdzie duchową metamorfozę.

Czy Anka z "Przyjaciółek" umrze na raka w 8 sezonie serialu?

W 7 sezonie "Przyjaciółek" Anka wykonywała kontrolne badanie piersi i wyczuła guzka. Strzelecka od razu zapisała się do lekarza, a w finałowej scenie 86 odcinka odebrała kopertę z wynikami biopsji. Na miejscu zjawił się Paweł (Bartek Kasprzykowski) i przyjaciółki Anki, ale Strzelecka nie odezwała się ani słowem...

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Powrót Jerzego w ostatnim odcinku Przyjaciółek. Były Zuzy już jej nie kocha

O tym jaki będzie werdykt i czy Anka faktycznie jest chora na raka piersi dowiemy się w 87 odcinku "Przyjaciółek" we wrześniu 2016. To pilnie strzeżona tajemnica.

- Tego jeszcze nie mogę ujawnić. Powiem jedynie, że wyniki badań będą miały wpływ na zachowanie Anki - powiedziała Anita Sokołowska w najnowszym wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Ostatni odcinek Przyjaciółek. Inga oświadczy się Robertowi

Czy jeśli Anka jest chora, zdecyduje się na leczenie? Czy Paweł zostawi Gośkę (Karolina Staniec) i będzie wspierać swoją żonę w powrocie do zdrowia? Jedno jest pewne - przyjaciółki nie opuszczą Anki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: