SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Anita Sokołowska o nowych Przyjaciółkach. Zuza będzie z Jankiem, ale Jerzy wróci!

Przyjaciółki 8 sezon. Anita Sokołowska o nowych Przyjaciółkach. Zuza będzie z Jankiem, ale Jerzy wróci!

14.06.2016, godz. 11:24
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Nowy 8 sezon serialu "Przyjaciółki" będzie bardzo emocjonujący dla Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), która znajdzie się w miłosnym trójkącie. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2016 w jej życiu caly czas będzie obecny Janek (Marek Bukowski), przyjaciel z dzieciństwa, z którym spędziła noc, ale wróci też były narzeczony Jerzy (Mariusz Bonaszewski). Anita Sokołowska ujawniła, że Zuzę czekają zawirowania w pracy i miłości, bo żaden z mężczyzn nie będzie chciał odpuścić.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w Polsacie

Życie uczuciowe Zuzy z "Przyjaciółek" skomplikuje się jeszcze bardziej w 8 sezonie serialu. Nie dość, że Zuza cały czas będzie spotykać się z Jankiem, to jeszcze o jej względy powalczy jeszcze Włoch Francesco (Stefano Terrazzino) i Jerzy Ginter. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" po wakacjach 2016 Zuza stanie przed koniecznością podjęcia ważnych życiowych decyzji odnośnie swoich relacji z facetami.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Czy Anka ma raka? Wyniki badań Anki zmienią jej życie

Anita Sokołowska w wywiadzie dla wirtualnejpolski.pl uchyliła rąbką tajemnicy co czeka graną przez nią bohaterkę w 8 sezonie "Przyjaciółek". Jakie będą dalsze losy Zuzy? Z którym z mężczyzn będzie? Z Jankiem, Jerzym, a może pojawi się jeszcze ktoś? Bo choć Francesco będzie także zainteresowany Zuzą, to w jego przypadku ich relacje ograniczą się tylko do sfery zawodowej.

- Zuza nie zakochuje się na zawołanie i przeskakuje z kwiatka na kwiatek. Myślę, że po rozstaniu z Jerzym musi odpocząć od wszelkich relacji damsko-męskich. Francesco chce zamieszać w jej życiu zawodowym. Ale podejrzewam, znając Zuzę, że ona nie da sobie w kaszę dmuchać. Na pewno poradzi sobie z tą sytuacją. Ale w nowym sezonie pojawi się kolejna osoba, która również będzie próbowała zająć miejsce Zuzy w banku - powiedziała aktorka z "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków

Jednocześnie ujawniła, że w 8 serii "Przyjaciółek" w życiu Zuzy nie zabraknie zarówno Janka jak i Jerzego. Czy seks z przyjacielem będzie początkiem poważnego związku Zuzy? Okazuje się, że Markiewicz nie będzie pewna, czy Janek to dobry materiał na kochanka i partnera. Na pewno nie uda mu się zająć miejsca Jerzego.

- Zuza spędziła noc z Jaśkiem, ale czy to oznacza, że chce z nim się związać? Myślę, że nie. Ona traktuje go bardziej po kumpelsku, jako osobę, z którą można miło spędzić czas i się pośmiać. To w Jerzym Markiewicz po raz pierwszy tak naprawdę się zakochała. Relacja łącząca ją z ojcem Ingi wciąż ma silny wpływ na losy bohaterki. Zuza nadal będzie utrzymywała kontakt z Jaśkiem, ale nie powie mu od razu "tak" na całe życie i zmieni się z dnia na dzień w kurę domową. Nie będzie to takie proste...- przyznała Sokołowska.

Jeśli chodzi o Jerzego to w 8 sezonie "Przyjaciółek" wróci na stałe z Japonii, by być bliżej Zuzy. Choć zapewniał Ingę (Małgorzata Socha), że ta miłość już się skończyła, to jednak zmieni zdanie. Nie wszystko między byłymi narzeczonymi będzie skończone.

- Jerzy namiesza w życiu Zuzy i jej relacjach z Jaśkiem, ale też innymi mężczyznami. Jerzy, który wciąż jest bardzo bliski Zuzie, powróci. W kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" będzie miało miejsce dramatyczne wydarzenie z udziałem serialowych przyjaciółek. Będzie ono miało wpływ na zdrowie i stan fizyczny Zuzy - powiedziała tajemniczo aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: