SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Anita Sokołowska jak Zuza Markiewicz. Aktorka nigdy nie była tak szczera

Przyjaciółki 8 sezon. Anita Sokołowska jak Zuza Markiewicz. Aktorka nigdy nie była tak szczera

11.10.2016, godz. 16:15
Przyjaciółki 8 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 8 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) foto: Polsat

Anita Sokołowska kiedyś nie lubiła Zuzy z "Przyjaciółek", ale teraz wszystko się zmieniło. Aktorka zaczęła rozumieć swoją postać i stała się taka jak ona! Anita Sokołowska jest szczęśliwą i zapracowaną mamą. Teraz także jej serialowa bohaterka z "Przyjaciółek" postanowiła przerwać karierę dla dziecka. Czy w 8 sezonie "Przyjaciółek" bizneswoman i Janek (Marek Bukowski) założą rodzinę?

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 93 (odc. 7) - czwartek, 13.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Anita Sokołowska od 4 lat wciela się w rolę serialowej Zuzy w "Przyjaciółkach" i choć początkowo sama nie przepadała za swoją bohaterką, a teraz wszystko się zmienia. Markiewicz przeszła metamorfozę. Nie jest już zatwardziałą singielką. Wręcz przeciwnie. Zuza zamarzyła o rodzinie, bo w końcu trafiła na mężczyznę, który nadaje się na ojca.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie zajdzie w ciążę!

Podobnie jest w prywatnym życiu aktorki. Anita Sokołowska jest mamą 3-letniego Antosia i choć ma dużo pracy doskonale łączy macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. W czym tkwi sekret? Właśnie w partnerze! -Daje mi poczucie bezpieczeństwa, tę pewność, o którą chyba chodzi wszystkim kobietom. To nie jest facet, który powie "Zakochałem się. Żegnaj. Rozmyśliłem się". Pod tym względem jest bardzo dojrzały. Jego decyzje są przemyślane i nie ma od nich odwrotu - powiedziała Anita Sokołowska o swoim partnerze w wywiadzie dla magazynu "Kobieta i życie".

Bartosz Frąckowiak wspiera ukochaną, a teraz podobno zakochani starają się o drugie dziecko! Czy starania na ekranie i w życiu zakończą się sukcesem? Oby!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: