SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Agnieszka Sienkiewicz wraca do pracy po urodzeniu córki Zosi

Przyjaciółki 8 sezon. Agnieszka Sienkiewicz wraca do pracy po urodzeniu córki Zosi

16.06.2016, godz. 09:45
Przyjaciółki 5 sezon odc. 57. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
Przyjaciółki 5 sezon odc. 57. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) foto: Polsat

Agnieszka Sienkiewicz, czyli Dorota z serialu "Przyjaciółki" musiała podjąć trudną decyzję czy wrócić na plan, czy zostać w domu ze swoją 2-miesięczną córką Zosią! Ponieważ jednak zdjęcia do nowego 8 sezonu "Przyjaciółek" ruszają już w czerwcu, to Agnieszka Sienkiewicz nie może sobie pozwolić na długi urlop macierzyński. Pod koniec wakacji znów wcieli się w postać Doroty w 8 serii "Przyjaciółek", ale dopiero we wrześniu w pełni zaangażuje się w pracę na planie.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w Polsacie

Agnieszka Sienkiewicz urodziła córkę Zosię na początku kwietnia 2016, ale ze względu na "Przyjaciółki" musi skrócić swój urlop macierzyński. Choć serialowa Dorota z "Przyjaciółek" teraz skupia się tylko i wyłącznie na dziecku, to po koniec wakacji musi zostawić córkę i wrócić do pracy. Jeszcze w czerwcu ruszają bowiem zdjęcia do 8 sezonu "Przyjaciółek", w którym nie może zabraknąć Doroty, która jest w ciąży i w nowych odcinkach serialu urodzi swoje pierwsze dziecko.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza będzie z Jankiem, ale Jerzy wróci!

Producenci "Przyjaciółek" poszli świeżo upieczonej mamie na rękę, by jak najdłużej mogła zostać z córką w domu. Jednak mimo to urlop macierzyński Agnieszki Sienkiewicz nie potrwa długo. Ponieważ w 8 sezonie "Przyjaciółek" rola Doroty ma zostać rozbudowana, to aktorka już pod koniec wakacji musi zacząć kręcić odcinki ze swoimi udziałem.

Gwiazda "Przyjaciółek" musiała podjąć trudną decyzję o zostawieniu 2-miesięcznej Zosi i powrocie do pracy. Na szczęście na początku rozkłąka z córką potrwa bardzo krótko. - Mam tylko kilka dni zdjęciowych w drugiej połowie wakacji. Do całkowitej dyspozycji produkcji będą dopiero we wrześniu - powiedziała Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Czy Anka ma raka? Wyniki badań Anki zmienią jej życie

Grafik zdjęć do "Przyjaciółek" specjalnie dla Agnieszki Sienkiewicz jest tak zaplanowany, by aktorka miała czas na karmienie. Niewykluczone też, że młoda mama będzie zabierać Zosię na plan "Przyjaciółek", to jak to robiły pozostałe aktorki - Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha, żeby córeczka wciąż miała poczucie bliskości z mamą. Kiedy serialowa Dorota z "Przyjaciółek" będzie pracować małą Zosię na pewno zajmie się jej tata. ukochany Agnieszki Siekiewicz, Mikołaj Gauer, właściciel sieci aptek z Łodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: