SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Agnieszka Sienkiewicz nie zabierze córki Zosi na plan Przyjaciółek

Przyjaciółki 8 sezon. Agnieszka Sienkiewicz nie zabierze córki Zosi na plan Przyjaciółek

04.07.2016, godz. 09:45
Przyjaciółki 6 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)
Przyjaciółki 6 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) foto:

Agnieszka Sienkiewicz, aktorka z serialu "Przyjaciółki" trzy miesiące temu urodziła Zosię, ale dopiero teraz udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o tym jak macierzyństwo zmieniło jej życie. Młoda mama ze względu na dziecko na razie zrezygnowała z pracy. Na plan 8 sezonu "Przyjaciółek" wróci tylko na chwilę pod koniec wakacji, lecz nie zamierza brać ze sobą Zosi do pracy. Choć produkcja serialu zapewniłaby jej taką możliwość.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Agnieszka Sienkiewicz, serialowa Dorota z "Przyjaciółek" na początku kwietnia została pierwszy raz mamą. Córka Zosia zupełnie odmieniła życie aktorki, która nie dość, że przeprowadziła się do Łodzi, gdzie mieszka razem z ukochanym Mikołajem Gauerem, to jeszcze na kilka miesięcy zrezygnowała z pracy.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Dorota urodzi córkę i będzie szaloną mamuśką

Dopiero po trzech miesiącach Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się udzielić wywiadu magazynowi "Party", w którym opowiedziała o tym co się u niej zmienilo od narodzin córki. Zastrzegła jednak, że nie chce opowiedać o Zosi. Gwiazda "Przyjaciółek" bardzo chroni swoje życie prywatne - nie zamierza nawet umieszczać zdjęć Zosi na swoich profilach na portalach społecznościowych. O sesjach z dzieckiem też nie ma mowy.

- Moje dziecko ma prawo do prywatności. Dlatego zniknęłam z show-biznesu, kiedy zaszłam w ciążę. (...) W trakcie ciąży sporo pracowałam. Byłam aktywna do ósmego miesiąca. Mogłam sobie na to pozwolić, bo czułam się dobrze. Ale robiłam to też po to, by móc teraz na pół roku zrezygnować z pracy - powiedziała Sienkiewicz w "Party".

Aktorka nie ma jednak poczucia, że dla dziecka zrezygnowała z kariery. Co prawda nie przyjęła jednej propozycji roli w teatrze, nie zagrała kilku spektakli, a jako Dorota rzadziej pojawiała się w minionym 7 sezonie "Przyjaciółek", bo jej rola została ograniczona.

- Odmówiłama sesji z dzieckiem, odrzuciłama kilka propozycji markertingowych, ale nie nazwałabym tego stratą - wyjaśniła. Tym bardziej, że w 8 sezonie "Przyjaciółek" znów będzie grała Dorotę, która też urodzi córkę. Na plan wróci w drugiej połowie wakacji, by nagrać kilka scen. W pełnym wymiarze godzin jednak będzie grać dopiero jesienią.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza będzie z Jankiem, ale Jerzy wróci!

- Produkcja "Przyjaciółek" jest zaprawiona w bojach macierzyńskich, bo przecież trzy główne bohaterki niedawno były w ciąży. Potrafią dostosować rytm pracy i scenariusz do potrzeb młodych mam. Jestem im za to ogromnie wdzięczna - powiedziała Agnieszka Sienkiewiecz i jednocześnie zastrzegła, że Zosia na pewno nie pojawi się na planie "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: