SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Zuza w żałobie po rozstaniu z Jerzym. Janek nowym kochankiem Zuzy

Przyjaciółki 7 sezon. Zuza w żałobie po rozstaniu z Jerzym. Janek nowym kochankiem Zuzy

08.02.2016, godz. 14:15
Przyjaciółki 7 sezon. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Przyjaciółki/Facebook

Co wydarzy się w nowym 7 sezonie serialu ''Przyjaciółki", którego premiera już od marca 2016 w Polsacie? Zuza (Anita Sokołowska) i Jerzy (Mariusz Bonaszewski) rozstaną się, a Markiewicz poważnie to przeżyje. Choć zdradziła Jerzego z Wojtkiem (Lesław Żurek), to właśnie on był miłością jej życia. Na szczęście czas leczy rany, a w życiu Zuzy w 7 serii ''Przyjaciółek'' szybko pojawi się nowy mężczyzna. Jaki będzie jej nowy kochanek Janek (Marek Bukowski)?

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Już w marcu 2016 na antenę Polsatu wracają Wasze ulubione ''Przyjaciółki'', a w nowych odcinkach nie zabraknie nowych romansów i miłosnych uniesień.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski poderwie Zuzę w Przyjaciółkach. Co z Jerzym?

W 7 sezonie ''Przyjaciółek'' do akcji wkroczy Jasiek. Przystojny i dobrze zarabiający biznesmen, to kumpel Zuzy z czasów szkolnych. Dawni znajomi przypadkiem na siebie wpadną i od tego się zacznie. Zuza będzie przechodzić sercowe załamanie po rozstaniu z Jerzym, ale Jasiek ją pocieszy.

- Zuza jest po bardzo dramatycznym rozstaniu z Jerzym, który był jej wielką miłością. Jest zamknięta na innych i cała w tym rola Jaśka, który próbuje ją powoli otwierać. Stara się być dobrym kumplem, pozbawionym oczekiwań, chociaż stawia przed nią wyzwania, które sprawiają jej dużo radości. Długo nosiła w sobie żałobę po Jerzym i teraz deklaruje, że chce być singielką. To taki powrót ''starej'' Zuzy, którą pamiętamy jako niedostępną, pewną siebie, lecz samotną kobietę. Przyznam, że jestem ciekawa, czy Jaśkowi uda się rozbroić ten jej pancerz - powiedziała Anita Sokołowska w ''Tele Tygodniu''.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na babskiej imprezie

Anita Sokołowska i Marek Bukowski świetnie bawią się na planie serialu. Znają się już dobrze z serialu ''Na dobre i na złe''. Ich romans w ''Przyjaciółkach'' przyciągnie tłumy przed telewizory. Będzie gorąco!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: