SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Zuza i Janek utkną w zaspie - ZWIASTUN 78 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Zuza i Janek utkną w zaspie - ZWIASTUN 78 odcinka

23.03.2016, godz. 13:18
Przyjaciółki 7 sezon odc. 78. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 78. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Takiej niespodzianki Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" się nie spodziewała! W 78 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Janek (Marek Bukowski), przyjaciel Zuzy z dzieciństwa, zabiera ją na wycieczkę za miasto. W pięknej, zimowej scenerii mają okazję podziwiać dzikie zwierzęta. Wspólny wyjazd Zuzy i Janka pozwala im się do siebie zbliżyć, ale kończy się dość pechowo. Zobaczcie zwiastun 78 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 78 (odc. 4) - czwartek, 24.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Pustkę w sercu Zuzy z "Przyjaciółek" po jej rozstaniu z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) powoli wypełnia Janek. Właściciel salonu samochodowego i wielki miłośnik rajdów jest dawnym przyjacielem Zuzy, który wkroczył do jej życia po małej interwencji Stefy (Dorota Kolak).

Od samego początku tej znajomości Zuza postawiła sprawę jasno - niech Janek nawet się nie waży jej podrywać, bo ona nie jest zainteresowana nowym romansem. Ale z uczuciami nie da się tak łatwo wygrać...

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Michał miał kochankę w Danii!

W 78 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Janek szykuje nie lada rozrywkę dla Zuzy. Tym bardziej, że na start pani dyrektor musi zamienić szpilki na kalosze! Para jedzie na przejażdżkę poza Warszawę.

To  prawdziwa niespodzianka z adrenaliną! Bo mają okazję podziwiać nie tylko las zasypany grubą warstwą śniegu, ale także łosia. Widok dzikiego zwierzęcia robi na Zuzie oszałamiające wrażenie. Początkowo Zuza podchodzi dość sceptycznie do pomysłu Janka, który wywozi aż 60 km za Warszawę. - Nie bój się! Nie jestem seryjnym mordercą- uspokaja ją przyjaciel.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec muffiniarni Anki i Ingi! Przyjaciółki zamykają kawiarnię

Wycieczka ma jednak nieoczekiwany finał. Janek nie jest w stanie zapanować nad samochodem, który stacza się do rowu po ośnieżonej drodze. Zuza i Janek spędzają cały wieczór uwięzieni w zaspie. Ale dzięki temu zbliżają się do siebie jeszcze bardziej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 78 odcinka "Przyjaciółek" >>>

Źródło: Polsat
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: