SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

22.01.2016, godz. 20:25
Przyjaciółki 7 sezon. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Przyjaciółki/Facebook

Nie jest tajemnicą, że Marek Bukowski w serialu "Przyjaciółki" namiesza w życiu Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska). W 7 sezonie "Przyjaciółek" pojawi się Janek, biznesmen, miłośnik rajdów samochodowych, a zarazem bliski przyjaciel Zuzy z dzieciństwa. Między Zuzą i Jankiem zaiskrzy, ale nie obędzie się też bez dramatycznych scen. Anita Sokołowska na Facebooku umieściła zdjęcie z planu "Przyjaciółek" z wypadku Zuzy i jej nowego kochanka.

Halo, Tworki????Zabierzcie tego Wariata 󾌴󾌴󾌴Przyjaciółki 2 w lesie ❤️

Posted by Anita Sokołowska on 18 stycznia 2016

Się chyba zakopałam... 󾌯󾌫󾌳W Przyjaciółki wszystko pod kontrolą 󾭞🏾🤓

Posted by Anita Sokołowska on 18 stycznia 2016

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Pierwsze wspólne zdjęcia Anity Sokołowskiej i Marka Bukowskiego zza kuluis 7 sezonu "Przyjaciółek" to najlepszy dowód na to, że w nowych odcinkach szykuje się kolejny romans.

Zuza i Janek będą ze sobą bardzo blisko. A co z Jerzym (Mariusz Bonaszewski)? Wygląda na to, że narzeczony Zuzy zejdzie na dalszy plan, a w 7 serii "Przyjaciółek" to przyjaciel z dzieciństwa będzie grał główną rolę w jej miłosnym życiu.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na babskiej imprezie

Anita Sokołowska chętnie wrzuca na swój profil na Facebooku zdjęcia z planu "Przyjaciółek". Szczególnie ostatnia fotka wzbudziła niepokój wśród fanów aktorki. Samochód, którym Zuza będzie jechała z Jankiem ośnieżoną drogą wpadnie w poślizg i wyląduje na przydrożnym rowie.

Oczywiście Zuza i jej nowy kochanek wyjdą z tego wypadku bez szwanku. Skończy się tylko na strachu. Ale jak to często w życiu bywa ta dramatyczna sytuacja zbliży ich do siebie. Między Zuzą a jej przyjacielem z dzieciństwa nie zabraknie pełnych miłosnego uniesienia scen.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski poderwie Zuzę w Przyjaciółkach. Co z Jerzym?

Przystojny biznesmen Janek to facet, który potrafi zawrócić w głowie każdej kobiecie. Nie dość, że jest inteligentny i przedsiębiorczy, to jeszcze będzie imponował Zuzie swoją pasją - rajdami samochodowymi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: