SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Teściowa Anki ma romans z dentystą. Bartosz Waga w Przyjaciółkach

Przyjaciółki 7 sezon. Teściowa Anki ma romans z dentystą. Bartosz Waga w Przyjaciółkach

07.04.2016, godz. 12:15
Przyjaciółki odcinek 80, Maria Strzelecka (Ewa Kasprzyk), dentysta Gabriel (Bartosz Waga)
Przyjaciółki odcinek 80, Maria Strzelecka (Ewa Kasprzyk), dentysta Gabriel (Bartosz Waga) foto:

Ewa Kasprzyk (59 l.) w serialu "Przyjaciółki" romansuje z dwa razy młodszym mężczyzną! Jej serialowa bohaterka Maria Strzelecka po kryjomy spotyka się z 27-letnim dentystą Gabrielem (Bartosz Waga)! W 80 odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) nakryje teściową w objęciach młodego mężczyzny! Powie o tym Pawłowi (Bartek Kasprzykowski)? Wacław (Andrzej Precigs) będzie załamany, gdy dowie się o romansie swojej żony...

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 80 (odc. 6) - czwartek, 7.04.2016, o godz. 21 w Polsacie

W 80 odcinku "Przyjaciółek" Maria Strzelecka odwiedzi Ankę i wręczy jej prezenty dla wnuków. Możliwe, że nie pojawi się na ich urodzinach. Dlaczego? Matka Pawła twierdzi, że czeka ją wiele poważnych zabiegów stomatologicznych i zwyczajnie może nie być na siłach.

Zobacz Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar prosi Ingę o rękę Kate

Anka będzie zmartwiona, gdy dowie się, że jej teściowa musi przejść mnóstwo zabiegów, żeby przywrócić swoje zęby do ładu. Paweł poprosi żonę, żeby odebrała mamusię z gabinetu, ale Maria stanowczo odmówi i postanowi wrócić z kliniki taksówką.

Była żona Pawła zjawi się jednak pod gabinetem dentystycznym i będzie w szoku, gdy przyłapie teściową na pocałunkach z młodym i przystojnym dentystą!

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Pierwszy pocałunek Zuzy i Janka

- Nic nie widziałaś, nic nie słyszałaś. To był dentysta!- powie spłoszona Maria widząc Ankę i szybko wsiądzie do taksówki. Czy żona Anka powie Pawłowi o wszystkim? Możliwe, że rodzice prawnika wkrótce się rozwiodą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: