SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Szalona impreza przyjaciółek. Wieczór panieński? - ZDJĘCIA z planu serialu

Przyjaciółki 7 sezon. Szalona impreza przyjaciółek. Wieczór panieński? - ZDJĘCIA z planu serialu

12.01.2016, godz. 09:55
Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat/ Przyjaciółki Facebook/AKPA

"Przyjaciółki" potafią rozkręcić każdą imprezę. Na planie 7 sezonu "Przyjaciółek" właśnie powstają zdjęcia do nowych odcinków serialu, które dostraczają aktorkom mnóstwo frajdy i okazji do wspólnej zabawy. Gwiazdy "Przyjaciółek" nakręciły scenę szalonej, babskiej imprezy, a Anita Sokołowska na swoim profilu na Facebook pokazała jak zdjęcie zza kulis "Przyjaciółek". Wśród internautów od razu zawżało. Pojawiły się spekulacje, że to wieczór panieński jednej z bohaterek.

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki wiosną 2016 w Polsacie

W nowym 7 sezonie "Przyjaciółek" wszystkie cztery bohaterki znów będą przeżywać wzloty i upadki, chwile szczęścia przeplatające się z problemami sercowymi. Ale jak zawsze więź, która łączy Ingę (Małgorzata Socha), Zuzę (Anita Sokołowska), Patrycję (Joanna Liszowska) i Ankę (Magdalena Stużyńska) pomoże im przetrwać trudne chwile.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Anita Sokołowska już tak nie wygląda. Zuza z Przyjaciółek w nowej fryzurze

Do ekiipy przyjaciółek coraz częściej będzie dołączać ciężarna Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), która spodziewa się dziecka Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Fakt, że zostanie wkrótce mamą zmienia jej podejście do życia. Nigdy nie dbała szczególnie o to, by jej relacja z Ingą przerodziła się w prawdziwą przyjaźń, ale teraz się to zmieni.

Zdjęcie z planu 7 sezonu "Przyjaciółek", które Anita Sokołowska zamieściła na swoim profilu na Facebooku to dowód na to, że Dorota odnajdzie się w ekipie przyjaciółek. Co prawda serialowa Zuza nie ujawnia z jakiej okazji bohaterki urządzą sobie babski wieczór, ale fani "Przyjaciółek" mają pewne podejrzenia.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski poderwie Zuzę w Przyjaciółkach. Co z Jerzym?

Być może chodzi o wieczór panieński Doroty, która w poprzedniej 6 serii przyjęła oświadczyny Łukasza. Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" już wiosną 2016 w Polsacie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Żony Holiłudu... Czyli Przyjaciółki na Saskiej 4+1 󾌴󾌴󾌴

Posted by Anita Sokołowska on 11 stycznia 2016

Impreza sie odkręca #przyjaciółki #plan #praca #serial #wieczorpanienski #striptiz #wesoło

Posted by Anita Sokołowska on 11 stycznia 2016
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: