SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Stefano Terrazzino w Przyjaciółkach. Kogo zagra?

Przyjaciółki 7 sezon. Stefano Terrazzino w Przyjaciółkach. Kogo zagra?

12.02.2016, godz. 10:42
Przyjaciółki 7 sezon. Francesco (Stefano Terrazzino)
Przyjaciółki 7 sezon. Francesco (Stefano Terrazzino) foto: AKPA

Stefano Terrazzino w obsadzie serialu "Przyjaciółki"! Znany tancerz, który zdobył popularność dzięki udziałowi w show "Taniec z gwiazdami" w 7 sezonie "Przyjaciółek" wkroczy do życia czterech głównych bohaterek. Kogo zagra i jak bardzo namiesza w "Przyjaciółkach" nowy bohater? Stefano Terrazzino wcieli się w postać Francesca, który rozpocznie pracę w banku Zuzy (Anita Sokołowska).

Winko przed 12stą?A jak! Takie rzeczy tylko w Przyjaciółkach 󾌴󾰛󾌯

Posted by Anita Sokołowska on 22 luty 2016

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od czwartku, 3.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

Scenarzyści serialu "Przyjaciółki" w 7 sezonie zaskoczą widzów wprowadzając nowe wątki i nowych bohaterów. Jednym z nich będzie Stefano Terrazzino, tancerz z "Tańca z gwiazdami", który niedawno ogłosił, że odchodzi z show Polsatu i nie pojawi się w nowej 5 edycji. Ale to nie oznacza, że gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zniknie z zupełnie z telewizji. Nic z tych rzeczy!

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Zuza w żałobie po rozstaniu z Jerzym. Janek nowym kochankiem Zuzy

W 7 serii "Przyjaciółek" pojawi się jako nowy mężczyna w życiu jednej z głównych bohaterek. Kogo Stefano Terrazzino zagra w "Przyjaciółkach"? Twórcy serialu już przyzwyczaili widzów do tego, że każda nowa postać trochę miesza w losach Zuzy (Anita Sokołowska), Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) lub Anki (Magdalena Stużyńska).

Ze Stefano Terrazzino na pewno nie będzie inaczej, bo wcieli się w postać Francesco, specjalistę od bankowości, kolegę Zuzy, który rozpocznie pracę w banku i z miejsca rozkocha w sobie wszystkie współpracownice dyrektor Markiewicz. Przystojny Włoch wprowadzi wiele zmian.

Tancerz ma spore doświadczenie aktorskie. Grał już m.in. w serialach "Samo życie", "Na Wspólnej" czy "Hotel 52". Od niedawna występuje też w spektaklu "Kochanie na kredyt"

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Michał wróci do Patrycji i Mikołaja

Na tym jeszcze nie koniec zmian w obsadzie "Przyjaciółek".  W nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną pojawi się też Marek Bukowski, który wcieli się w postać Jana, biznesmena i dawnego przyjaciela Zuzy, który zajmie miejsce Jerzego (Mariusz Bonaszewski) u jej boku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: