SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Pierwsze zdjęcie z planu nowych Przyjaciółek

Przyjaciółki 7 sezon. Pierwsze zdjęcie z planu nowych Przyjaciółek

08.12.2015, godz. 13:15
Przyjaciółki 5 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska).
Przyjaciółki 5 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska). foto: polsat/akpa

"Przyjaciółki" znów razem na planie! We wtorek, 8.12.2015, ruszają zdjęcia do 7 sezonu "Przyjaciółek", który na antenie telewizji Polsat pojawi się wiosną 2016. Anita Sokołowska na swoim profilu na Facebooku już pochwaliła się zdjęciem scenariusza 75 odcinka "Przyjaciółek", który na pewno wyjaśni widzom co się stanie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) i czy ukochany Zuzy (Anita Sokołowska) umrze po tym jak karetka zabrała go ulicy. Jest też zdjęcie z planu "Przyjaciółek" z Joanną Liszowską i Magdaleną Stużyńską.

Lektura na dzisiejszy dzień󾭞🏾󾆔󾔖Jutro ruszają zdjęcia do 7 serii Przyjaciółki 󾮞🏽☀️󾌩

Posted by Anita Sokołowska on 7 grudnia 2015

ZACZYNAMY ❣󾬗󾬒7 sezon Przyjaciółki 󾆝‍❤️‍󾠣‍󾆝👭Trzymajcie kciuki !!! Ps. Czwarta Przyjaciółka pracuje- jest na planie󾌧

Posted by Anita Sokołowska on 8 grudnia 2015

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Niespełna dwa tygodnie po emisji ostatniego odcinka 6 sezonu "Przyjaciółek" wszystkie wszystkie cztery aktorki oraz pozostała część ekipy serialu wraca na plan. Właśnie ruszają zdjęcia do 7 sezonu "Przyjaciółek", który swoją premierę będzie miał w marcu 2016 roku.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Najważniejsze momenty z Przyjaciółek

Anita Sokołowska, uwielbiana przez widzów Zuza Markiewicz z "Przyjaciółek", na Facebooku jako pierwsza umieściła wpis zapowiadający początek zdjęć do nowych odcinków. Aktorka oczywiście nie zdradziła nic więcej. Pokazała jednak scenariusz 75 odcinka "Przyjaciółek", na którego emisją czeka ponad 2 mln widzów. Właśnie tylu Polaków oglądało średnio minioną 6 serię "Przyjaciółek".

Co wydarzy się w 7 sezonie "Przyjaciółek"?

Na razie fabuła 7 sezonu "Przyjaciółek" pozostaje tajemnicą. Wiadomo tylko, że ciąg dalszy będzie miał dramatyczny wątek z Jerzym w roli głównej. W pierwszym odcinku 7 serii "Przyjaciółek" widzowie przekonają się czy to Jerzy został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Jerzy umrze w 75 odcinku Przyjaciółek?

Wyjaśni się też co dalej z Anką (Magdalena Stużyńska) i Pawłem (Bartek Kasprzykowski), którzy spędzili razem noc. A także z Patrycją (Joanna Liszowska) po wyjeździe Michała (Marcin Rogacewicz) do Danii. Intrygująco zapowiada się też ciąża Doroty (Agnieszka Sienkiewicz), bo przecież aktorka, która gra tę bohaterkę też spodziewa się dziecka.

Fani "Przyjaciółek" nie kryją radości z faktu, że 7 sezon serialu już się kręci. Pod wpisem Anity Sokołowskiej na Facebooku nie brakuje komentarzy, które świadczą o tym, że w napięciu oczekują na ciąg dalszy losów Zuzy, Anki, Patrycji i Ingi (Małgorzata Socha) oraz Doroty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: