SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Paweł dla Anki będzie kurą domową

Przyjaciółki 7 sezon. Paweł dla Anki będzie kurą domową

04.02.2016, godz. 12:10
Przyjaciółki 7 sezon. Maria (Ewa Kasprzyk), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 7 sezon. Maria (Ewa Kasprzyk), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Przyjaciółki Facebook/Polsat

Z miłości do byłej żony Paweł (Bartek Kasprzykowski) w serialu "Przyjaciółki" przejdzie zaskakującą metamorfozę! W 7 sezonie "Przyjaciółek", który będzie emitowany od marca 2016 w telewizji Polsat Anka (Magdalena Stużyńska) z trudem rozpozna swojego byłego męża. Nie dość, że Paweł będzie jej pomagał w domu, to jeszcze stanie się czułym i troskliwym partnerem, którym nie był przez wszystkie lata ich małżeństwa.

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Czy Anka wróci do Pawła w 7 sezonie "Przyjaciółek"? Widzowie, którzy oglądali ostatni odcinek 6 serii "Przyjaciółek" wiedzą, że byli małżonkowie spędzili razem noc. Ale czy będzie ciąg dalszy? Czy Strzeleccy prawie dwa lata po rozwodzie zdecydują się jeszcze raz spróbować? Tym razem na zupełnie innych warunkach?

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

Zdjęcia z planu nowych odcinków ""Przyjaciółek" mówią same za siebie - Anka i Paweł nie tylko będą razem mieszkać tak jak w poprzedniej serii, ale także jeszcze bardziej zbliżą się do siebie. Spróbują odbudować swoje małżeństwo, lecz na przeszkodzie stanie im Leszek (Przemysław Sadowski), bliski przyjaciel Anki, który jeszcze do niedawna próbował ją poderwać.

Paweł oszaleje z zazdrości o Ankę. Postanowi jednak udowodnić, że zasługuje na jej wybaczenie i drugą szansę. Przy każdej okazji będzie pokazywał żonie jak bardzo się zmienił. Na dowód tego zostanie nawet kurą domową. Zajęta pracą w muffiniarni Anka nie będzie musiała się martwić o dom, gotowanie i sprzątanie, bo Paweł się wszystkim zajmie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja porzucona przez Michała

Widok byłego męża Anki obierającego ziemniaki na pewno będzie szokiem dla wielu widzów. Zdziwi się też jego matka Maria (Ewa Kasprzyk), która przyłapie syna na gotowaniu. Wygląda na to, że Paweł, który przez lata zdradzał Ankę i wpędził ją w alkoholowy nałóg nareszcie zrozumiał, co jest w życiu najważniejsze. Zrozumiał jak cudowną, wyjątkową kobietą jest Ania. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: