SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 86 na ipla.tv w internecie za darmo od 12.05.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 86 na ipla.tv w internecie za darmo od 12.05.2016

12.05.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon odc. 86. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 86. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat/ ipla.tv

''Przyjaciółki'' 7 sezon ostatni odcinek w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 86 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 12.05.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 86 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 19.05.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 86 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 86 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 86 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 86 (odc. 12) - co się wydarzy?

Edyta (Paulina Chapko) przyjeżdża z Kopenhagi i dzwoni do Michała (Marcin Rogacewicz), żeby umówić się z nim na spotkanie. Michał pod pretekstem odebrania od Stacha materiałów szkoleniowych spotyka się z koleżanką. W tym samym czasie do mieszkania Patrycji (Joanna Liszowska) przychodzi Stach.

Do Warszawy przyjeżdża Jerzy (Mariusz Bonaszewicz). Inga (Małgorzata Socha) bardzo się cieszy z przyjazdu ojca. Spotkana na ulicy Gośka (Karolina Staniec) zaprasza Pawła (Bartek Kasprzykowski) na kolację do swojego mieszkania. Mężczyzna przyjmuje zaproszenie.

Zuza (Anita Sokołowska) w rozmowie z Ingą przyznaje, że nie chce się angażować w żaden związek, a Jasiek (Marek Bukowski) szuka kogoś "na poważnie". Mężczyzna odwiedza Zuzę bez zapowiedzi, a ona nie lubi tego typu niespodzianek. Mówi mu wprost, jak wygląda sytuacja. Jasiek jednak się nie poddaje.

Inga, Jerzy, Robert (Krzysztof Wieszczek), Hania (Pola Figurska), Kate (Ilona Lewandowska) i Dagmar (Marcin Korcz) spotykają się, aby świętować zaręczyny Kate. Paweł udaje się na kolację do Gośki. W drodze otrzymuje telefon od zapłakanej Anki (Magdalena Stużyńska). Jego żona otrzymała wyniki biopsji, ale boi się otworzyć kopertę. Paweł natychmiast wyrusza do szpitala, gdzie pojawiają się także przejęte przyjaciółki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: