SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 83 na ipla.tv w internecie za darmo od 21.04.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 83 na ipla.tv w internecie za darmo od 21.04.2016

21.04.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7, Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula)
Przyjaciółki 7, Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula) foto:

''Przyjaciółki'' 7 sezon odcinek 83 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 83 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 21.04.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 83 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 28.04.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 83 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 83 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 83 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 83 (odc. 9) - co się wydarzy?

Anka (Magdalena Stużyńska) mówi Pawłowi (Bartek Kasprzykowski), że ich córka wzięła w tajemnicy ślub z Czarkiem (Kamil Kula). Paweł jest wściekły i nie wierzy, że doszło do tego pod ich nosem. Po rzeczowej rozmowie cała rodzina dochodzi do wniosku, że Julka (Nicole Bogdanowicz) i Czarek zamieszkają w jej rodzinnym domu.

Prezes banku prosi Ingę (Małgorzata Socha), by pomogła Francescowi (Stefano Terrazzino) w urządzeniu nowego domu. Wyglądają jak para, która urządza swoje gniazdko, co wyraźnie podoba się Gruszewskiej, choć Włoch traktuje ją jak koleżankę.

Patrycja (Joanna Liszowska) podejmuje pracę w salonie fryzjerskim w pełnym wymiarze godzin. Michałowi (Marcin Rogacewicz) nie podoba się ten pomysł. Dochodzi między nimi do kolejnej kłótni na odległość. Przyjaciółki zaskakują Zuzę, ponieważ postanawiają wyprawić pierwsze urodziny Emilki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: