SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 81 na ipla.tv w internecie za darmo od 7.04.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 81 na ipla.tv w internecie za darmo od 7.04.2016

07.04.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon. Francesco (Stefano Terrazzino)
Przyjaciółki 7 sezon. Francesco (Stefano Terrazzino) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 7 sezon odcinek 81 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 81 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 7.04.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 81 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 14.04.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 81 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 81 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 81 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 81 (odc. 7) - co się wydarzy?

Inga (Małgorzata Socha) poznaje w nowej pracy przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że jest on prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu.

Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesca. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza (Anita Sokołowska). Wspólna praca Ingi i Zuzy początkowo układa się bardzo dobrze. Kilka najbliższych tygodni ma przesądzić, czy dziewczyny dogadają się na stopie zawodowej.

Przed powrotem do Danii Michał (Marcin Rogacewicz) organizuje w domu romantyczną kolację. Patrycja (Joanna Liszowska) jest pozytywnie zaskoczona, choć cały czas czuje, że coś jest nie tak. Nadal nie wie o problemach kredytowych Michała, który za wszelką cenę próbuje załatwić tę sprawę, nie mówiąc o niczym żonie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: