SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 77 na ipla.tv w internecie za darmo od 10.03.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 77 na ipla.tv w internecie za darmo od 10.03.2016

10.03.2016, godz. 20:00
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 7 sezon odcinek 77 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 77 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 10.03.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 77 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 17.03.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 77 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 77 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 77 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 77 (odc. 3) - co się wydarzy?

Michał (Marcin Rogacewicz) wraca do Polski. Jasiek (Marek Bukowski) zaprasza Zuzę (Anita Sokołowska) na spotkanie. Razem wybierają się na ściankę wspinaczkową, co sprawia kobiecie nieukrywaną radość.

Przyjaciółki szukają rozwiązania problemów finansowych muffiniarni. Po powrocie do domu Anka (Magdalena Stużyńska) zastaje gości. Wdaje się w kłótnię z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), po której wychodzi i spędza noc u Zuzy.

Przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia wprowadzić w życie plan, który uknuła razem z Ingą. Tymczasem Łukasz (Mikołaj Krawczyk) i Robert (Krzysztof Wieszczek) rozmawiają o zaletach ślubu w kontekście możliwości skorzystania z ulg podatkowych, czym doprowadzają Ingę i Dorotę do szału. Wściekła Dorota wybiega z urzędu stanu cywilnego tuż przed własnym ślubem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: