SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 75 na ipla.tv w internecie za darmo od 25.02.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 75 na ipla.tv w internecie za darmo od 25.02.2016

25.02.2016, godz. 18:29
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 7 sezon odcinek 75 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 75 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 25.02.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 75 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 3.03.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 75 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 75 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 75 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 75 (odc. 1) - co się wydarzy?

Przerażona Zuza (Anita Sokołowska) zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Zuza wyznaje miłość Jerzemu. On odwzajemnia jej uczucie, ale mówi, że nie jest w stanie wybaczyć jej zdrady, dlatego ich związek nie może dłużej trwać. Po rozstaniu z Jerzym Zuza wpada w wir pracy, wyjeżdża na trzy miesiące na szkolenia.

Inga (Małgorzata Socha) żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek). Skrycie liczy, że on ponownie zapyta ją o rękę. Tymczasem Robert postanawia przenieść się do warszawskiego oddziału firmy, w której pracuje, i planuje wynajem mieszkania w Warszawie.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub cywilny ma odbyć się jak najszybciej. Dorota prosi Ingę, żeby została świadkiem na jej ślubie.

Paweł (Bartek Kasprzykowski) chciałby mieć z Anką (Magdalena Stużyńska) kolejne dziecko. Prosi ją, żeby zastanowiła się nad jego propozycją.

Patrycja (Joanna Liszowska) wraca do pracy w salonie fryzjerskim. Umawia się z Sebo (Modest Ruciński) na kolację, żeby omówić szczegóły jej powrotu do pracy. Po kolacji Sebo odprowadza Patrycję, żegnając ją pocałunkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: materiały prasowe
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: