SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Inga żoną Francesco - ZWIASTUN 83 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Inga żoną Francesco - ZWIASTUN 83 odcinka

21.04.2016, godz. 21:06
Przyjaciółki 7 sezon odc. 83 Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 83 Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha) foto: Polsat

Włoch Francesco (Stefano Terrazzino) z serialu "Przyjaciółki" działa na kobiety jak magnes. Jego urokowi ulega także Inga (Małgorzata Socha), która świetnie się czuje w towarzystwie. W 83 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" z chęcią pomaga Francesco w urządzaniu jego nowego domu. Włoch i Inga wygladają jak małżeństwo. Rola żony coraz bardziej podoba się Indze.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 83 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Inga z "Przyjaciółek" spotyka się z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ale to nie przeszkadza jej flirtować z Francesco. Nawet Zuza (Anita Sokołowska) zauważa, że jej przyjaciółka robi maślane oczy do Francesco. Zagraniczny inwestor banku, w którym pracują Zuza i Inga działa tak na kobiety, że wszystkie są w niego wpatrzone jak obrazek.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja ma dosyć Michała! Odejdzie od męża?

W 83 odcinku "Przyjaciółek" na Ingę czeka nowe służbowe polecenie pani prezes banku (Hanna Dunowska). Szefowa prosi Ingę, by pomogła Francesco w urządzeniu nowego domu. Inga zgadza się, bo Włoch bardzo jej się podoba.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka piersi

Inga i Francesco wyglądają i zachowują się jak para, która urządza swoje gniazdko, co wyraźnie podoba się Gruszewskiej, choć Włoch traktuje ją jak koleżankę. Inga przy Robercie nie może czuć się pełnoprawna partnerka. Jego siostra Wiola ciągle się wtrąca w ich związek, szuka mężczyzny, który pozwoli jej się spełniać w roli żony.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: