SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Robert oświadczy się Indze w ostatnim odcinku Przyjaciółek

Przyjaciółki 7 sezon. Robert oświadczy się Indze w ostatnim odcinku Przyjaciółek

09.05.2016, godz. 10:13
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77.  Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77.  Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto: Polsat

Ostatni odcinek serialu "Przyjaciółki" zaskoczy widzów! Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) staną przed decyzją, która wpłynie na ich wspólną przyszłość. W ostatnim 86 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" na kolacji z okazji zaręczyn Kate (Ilona Lewandowska) i Dagmara (Marcin Korcz), Inga zrozumie jak wielki błąd popełniła odrzucając kilka miesięcy temu oświadczyny Roberta. Ale po romantyczym wieczorze ukochany Ingi zaskoczy ją pewnym pytaniem.

"Przyjaciółki" 7 sezon ostatni odcinek 86 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Koniec 7 sezonu "Przyjaciółek" upłynie pod znakiem podwójnych zaręczyn? Tego do końca nie wiadomo, bo na razie pewne jest tylko to, że w 86 odcinku "Przyjaciółek" Inga, Robert, Hania (Pola Figurska) oraz ojciec Ingi, Jerzy Ginter (Mariusz Bonaszewski), będą świętować zaręczyny Kate i Dagmara.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Tragiczny koniec Przyjaciółek. Anka będzie chora na raka piersi?

Wspólna kolacja w restauracji wprawie Ingę w naprawdę romantyczny nastrój. Z jednej strony będzie się cieszyć ze szczęścia swojej siostry, ale z drugiej żałować, że sama nie ma jeszcze narzeczonego, bo przecież jej związek z Robertem wciąż jest pełen niedomówień.

Inga zrozumie, do wniosku, że popełniła błąd odrzucając oświadczyny Roberta kiedy kilka miesięcy wcześniej wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Ale los przygotuje dla Ingi niespodziankę. Czy w ostatnim 86 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Robert oświadczy się Indze?

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Będzie 8 seria!

Krzysztof Wieszczek w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" daje nadzieję widzom, że Inga i Robert też się zaręczą. - Tego zdradzić nie mogę. Powiem tylko, że Robertowi bardzo zależy na Indze. Jest to pierwszy związek w jego życiu, który traktuje naprawdę poważnie. Mam wrażenie, że to do tej pory był niedojrzałym facetem. Może teraz się to zmieni... - przyznał aktor z "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Michał Kozłowski
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: