SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Czy Anka będzie chora na raka piersi? Dramatyczny ostatni odcinek Przyjaciółek

Przyjaciółki 7 sezon. Czy Anka będzie chora na raka piersi? Dramatyczny ostatni odcinek Przyjaciółek

12.05.2016, godz. 21:30
Przyjaciółki 7 odc. 86 Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 7 odc. 86 Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat/ ipla.tv

Koniec serialu "Przyjaciółki" jak zawsze wstrząśnie widzami. W ostatnim 86 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska), która wykryła guz na piersi, będzie czekała na wyniki biopsji i diagnozę lekarza, czy to rak. Zapłakana zadzwoni do Pawła (Bartek Kasprzykowski), bo nie będzie w stanie otworzyć koperty z wynikami. Paweł pojedzie do Anki do szpitala gdzie pojawiają się także przejęte jej stanem przyjaciółki. Czy Anka z "Przyjaciółek" będzie chora na raka?

"Przyjaciółki" 7 sezon ostatni odcinek 86 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Ostatni odcinek 7 sezonu "Przyjaciółek" jak zawsze zaskoczy widzów. Radość będzie się mieszała ze smutkiem. Wszystkie cztery bohaterki: Anka, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) znajdą się na życiowym zakręcie.

Patrz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz wróci do pracy trzy miesiące po porodzie

W 86 odcinku "Przyjaciółek" Anka będzie czekała na wyniki biopsji, a w tym czasie Paweł ulegnie urokowi Gosi (Karolina Staniec). Były mąż Anki umówi się na kolację z kuzynką swojego zięcia Czarka (Kamil Kula). W drodze otrzymuje telefon od zapłakanej Anki, która nie będzie w stanie otworzyć koperty z wynikami badań. Paweł pojedzie do Anki do szpitala. Pojawiają się też tam jak zawsze niezawodne przyjaciółki.

Czy Anka z "Przyjaciółek" będzie chora na raka? Ostatnia scena 86 odcinka nie da odpowiedzi na to pytanie. Anka i Paweł wyjdą razem ze szpitala z wynikami, ale widzowie nie dowiedzą się co wykazały badania.

Finał 7 sezonu "Przyjaciółek" będzie też oznaczał koniec małżeństwa Patrycji i Michała (Marcin Rogacewicz). Patrycja wścieknie się na męża kiedy w 86 odcinku "Przyjaciółek" z Kopenhagi przyjedzie Edyta (Karolina Chapko). Michał pod pretekstem odebrania materiałów szkoleniowych spotyka się z bliską koleżanką. Wyjdą na jaw kolejne kłamstwa mężczyzny w rezultacie czego Patrycja wyrzuci męża z mieszkania!

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Będzie 8 seria!

W ostatnim odcinku 7 serii "Przyjaciółek" do Warszawy przyjedzie Jerzy (Mariusz Bonaszewski). Inga bardzo ucieszy się z przyjazdu ojca. Zuza w rozmowie z Ingą przyzna się, że nie chce się angażować w żaden związek, a Jasiek (Marek Bukowski) szuka kogoś "na poważnie". Janek odwiedzi Zuzę bez zapowiedzi, a ona nie lubi tego typu niespodzianek. Wyzna  mu wprost, jak wygląda sytuacja.

Inga, Jerzy, Robert (Krzysztof Wieszczek), Hania (Pola Figurska), Kate (Ilona Lewandowska) i Dagmar (Marcin Korcz) spotykają się, aby świętować zaręczyny Kate. Do Ingi dotrze jak wielki błąd popełniła odrzucając oświadczyny Roberta. Ale ukochany przygotuje dla niej niespodziankę...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: