SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka? Powie Julce, że umiera

Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka? Powie Julce, że umiera

13.05.2016, godz. 12:00
Przyjaciółki odcinek 86, Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz)
Przyjaciółki odcinek 86, Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz) foto:

Czy w serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) choruje na raka? Dopiero wyniki biopsji potwierdzą wszystkie przypuszczenia lekarza, który podejrzewa, że Anka ma guza piersi. W ostatnim 86 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Strzelecka mówi Julce (Nicole Bogdanowicz) i Czarkowi (Kamil Kula), że muszą być bardziej odpowiedzialni, bo rodziców niedługo zabraknie. Czy córka Anki zrozumie, że jej matka jest bliska śmierci? Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Przyjaciółek" 7?

"Przyjaciółki" 7 sezon ostatni odcinek 86 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

W "Przyjaciółkach"7 Anka panicznie boi się o swój stan zdrowia. Po wizycie u lekarza jest już pewna, że guzek w piersi to bardzo poważna sprawa. Strzelecka czeka jeszcze na wyniki biopsji, ale w 86 odcinku "Przyjaciółek" nie wytrzymuje gdy widzi, jak jej córka lekceważy na prawdę istotne sprawy.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Będzie 8 seria!

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek" Julka wmówi matce, że nie poszła do szkoły, bo klasa pojechała na jednodniową wycieczkę i nie ma zajęć. Niedługo później w mieszkaniu zjawi się Czarek, który jak przyzna, po prostu urwał się z pracy, żeby spędzić czas z Julką. To wyprowadzi Strzelecką z równowagi.

-Jesteś na wagarach miesiąc przed maturą? A ty olałeś pracę bo chcesz się wyluzować? Jesteście gówniarzami, którzy wzięli ślub, a tak naprawdę są na utrzymaniu rodziców i wagarują od życia!
-Nie możemy wrzucić na luz? Tak wam to przeszkadza, tobie i ojcu? - zdziwi się Julka.
-Na luz? Julka, a co będzie jeżeli któregoś dnia wam tych rodziców zabraknie? Jak nie będzie już matki, która posprząta, ugotuje, upierze, wszystkiego dopilnuje? Co ty zrobisz jak mnie już nie będzie? - popłacze się Anka.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja wyrzuci Michała z domu w ostatnim odcinku Przyjaciółek

Czarek przytuli teściową, a Julka stanie jak wmurowana. Nastolatka nie zdaje sobie nawet sprawy, że jej matka umiera na raka. W finale 86 odcinka "Przyjaciółek" Anka odbierze wyniki biopsji. Czy jej koszmar okaże się prawdziwy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: