SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Mikołaj w szpitalu. To wina Michała, bo nie pilnował syna - ZWIASTUN 85 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Mikołaj w szpitalu. To wina Michała, bo nie pilnował syna - ZWIASTUN 85 odcinka

12.05.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon odc. 85. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 85. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat/ ipla.tv

Wypadek w serialu "Przyjaciółki"! Mały Mikołaj (Alan Żaboklicki) trafia do szpitala po tym jak w 85 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" połyka baterię od pilota. Patrycja (Joanna Liszowska) obwinia o tę tragedię Michała (Marcin Rogacewicz), który tego dnia zajmuje się ich synem. Chwile niepokoju o życie Mikołaja doprowadzają do awantury między Patrycją a Michałem.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 85 (odc. 11) - czwartek, 12.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Powrót Michała z "Przyjaciółek" z Kopenhagi nie jest lekarstwem na kryzys w małżeństwie Patrycji. Wręcz przeciwnie - między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni i spięć. Patrycja nie może znieść, że Michał wszystkie życiowe decyzji podejmuje bez konsultacji z nią.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Wstrząsający koniec Przyjaciółek. Anka śmiertelnie chora na raka piersi?

Tak było z kredytem na mieszkaniem, wyjazem na staż do Danii i teraz z nagłym powrotem. Michał rzuca pracę, bo chce być blisko rodziny i zająć się Mikołajem. Jego plany nie podobają się Patrycji, która obawia się, że nie będą mieli pieniędzy na spłatę kredytu i na życie. Michał, jak zwykle pełen optymizmu, bagatelizuje obawy żony.

W 85 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Michał spędza pierwszy dzień w roli opiekuna Mikołaja. Chwila nieuwagi wystarcza, aby doszło do nieszczęśliwego wypadku. Niemowlak połyka baterię, która wypadła od pilota kolejki eletrycznej, którą bawił się z nim tata. Tak przynajmnie wydaje się Michałowi, który szwoni do żony, by zawiadomić ją co się dzieje z Mikołajem. Roztrzęsiona Patrycja od razu jedzie do szpitala, by być blisko swojego dziecka.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz miesiąc po porodzie! Jak wygląda aktorka?

Stres powoduje, że puszczają jej nerwy i obwinia Michała o wypadek Mikołaja. - Pół dnia z nim zostałeś i wylądował w szpitalu! - krzyczy na męża, który z kolei nie wyraża żadnej skruchy. - Czyli nie potrafię się zająć własnym dzieckiem, tak?! - rzuca do Patrycji. Jego słowa powodują u niej jeszcze większy wybuch gniewu. W końcu Patrycja zarzuca mężowi, że do niczego się nie nadaje.

W 85 odcinku "Przyjaciółek" po badaniach w szpitalu okazuje się, że w brzuszku Mikołaja nie ma baterii. Lekarz radzi rodzicom, by poszukali jej w domu. A jeśli się nie znajdzie, to trzeba będzie przeprowadzić operację. Na szczęście Patrycja odnajduje zgubioną baterię. To jednak nie zmienia jej wrogiego nastawienia do Michała.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: