SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka? Inga i Zuza są w szoku - ZWIASTUN 85 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka? Inga i Zuza są w szoku - ZWIASTUN 85 odcinka

12.05.2016, godz. 08:11
Przyjaciółki 7 odc. 86 Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 7 odc. 86 Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat/ ipla.tv

Czy Anka (Magdalena Stużyńska) z serialu "Przyjaciółki" będzie śmiertelnie chora na raka?! W 85 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) dowiedzą się, że Anka podejrzewa u siebie guza piersi. Zareagują w bardzo różny sposób, choć obie będą bardzo przejęte stanem zdrowia przyjaciółki. Zuza zaleci Ance, żeby już teraz zajęła się pisaniem testamentu na wypadek śmierci. Czy Anka z "Przyjaciółek" będzie miała raka?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 85 (odc. 11) - czwartek, 12.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Po wizycie u lekarza Anka z "Przyjaciółek" dostaje skierowanie na biopsję. W 85 odcinku "Przyjaciółek" doktor uprzedza Ankę, że nie powinna lekceważyć żadnych niepokojących objawów.

- Zmiana w piersi jest oczywista, ale nic konkretnego nie można powiedzieć. Trzeba zrobić mammografię i biobsję. Szkoda, że wcześniej pani nie przyszła... Guzek ma ok. 15 mm. Jeśli to by było coś powaznego, zawsze im wcześniej tym lepiej - ocenia lekarz.

Anka przyznaje, że wcześniej sama się nie badała i nie zauważyła guzka. Po badaniu spotyka się z przyjaciółkami, żeby powiedzieć im, że podejrzewa u siebie raka piersi. Dziewczyny reagują w skrajnie różny sposób.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Wstrząsający koniec Przyjaciółek. Anka śmiertelnie chora na raka piersi?

W 85 odcinku "Przyjaciółek" Zuza Markiewicz proponuje Ance, żeby sporządziła testament, bo prawdopodobnie nie zostało jej wiele czasu. Inga jest większą optymistką i zapewni aStrzelecką, że leczenie przyniesie oczekiwany rezultat. - Może spisz testament? To ważne - stwierdza Zuza.

- Jasne... - Anka tylko przytakuje.
- I najlepiej kup sobie sukienkę do trumny! Zwariowałyście? W jaką stronę zmierza ta rozmowa? - denerwuje się Inga, która jeszcze nie wysyła przyjaciółki na tamten świat.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Syn Patrycji i Michała w szpitalu. Co się stało Mikołajowi?

Żeby zabić jakoś czas w oczekiwaniu na wyniki badań Anka spędza czas z dziećmi. Nie przeszkadzają jej ich kłótnie i czuje, że musi cieszyć się z każdej chwili. Nie wpomina Pawłowi, że może być chora, ale prosi go, by wieczorem wyszli razem potańczyć do klubu.

Co będzie z Anką w nowych odcinkach "Przyjaciółek"? Czy Anka pokona raka? A może podda się i nie będzie walczyć o życie? Ciekawe też, czy Strzelecka powie mężowi o swoich kłopotach...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: