SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Robert przyłapie Ingę z Francesco - ZWIASTUN 84 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Robert przyłapie Ingę z Francesco - ZWIASTUN 84 odcinka

28.04.2016, godz. 19:15
Przyjaciółki 7 odc. 84 Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha), Kate (Ilona Lewandowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 odc. 84 Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha), Kate (Ilona Lewandowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Miłosny trójkąt w serialu "Przyjaciółki"? Inga (Małgorzata Socha) ulegnie urokowi Włocha  Francesco (Stefano Terrazzino) i zdradzi z nim swojego chłopaka? Przystojny bankowiec traktuje Ingę po koleżeńsku, ale spędza z nią bardzo dużo czasu. W 84 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" daje się nawet zaprosić na kolację dla znajomych. Na miejscu nieoczekiwanie zjawia się Robert (Krzysztof Wieszczek).

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 84 - czwartek, 5.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

W serialu "Przyjaciółki" Inga świetnie czuje się w towarzystwie Włocha, który jest inwestorem w banku, w którym właśnie podjęła pracę. Gruszewska bardzo zbliżyła się do biznesmena, a to może nie spodobać się jej chłopakowi Robertowi.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Inga żoną Francesco - ZWIASTUN 83 odcinka

W 84 odcinku "Przyjaciółek" Inga nie będzie zwracać uwagi na ukochanego, bo on kolejny raz sprawi jej przykrość. Dlaczego? Mężczyzna odwoła weekend, który mieli spędzić wspólnie. Powodem jest jak zwykle jego siostra, której Inga zaczyna mieć serdecznie dość.

Rozczarowana Gruszewska postanawia spędzić wieczór z przyjaciółkami, a na spotkanie zaprasza też nowego kumpla. Francesco jest zachwycony jej zaproszeniem i z chęcią angażuje się w przygotowanie wspólnego wieczoru.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka piersi

Kate (Ilona Lewandowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i oczywiście Inga będą zachwycały się kulinarnymi zdolnościami bankiera, ale dobrą zabawę niespodziewanie przerwie im Robert! Jak zareaguje ukochany Ingi widząc, że panie wzdychają do przystojniaka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: