SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Kolacja u Ingi. Francesco i Robert walczą na noże w kuchni - ZWIASTUN 84 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Kolacja u Ingi. Francesco i Robert walczą na noże w kuchni - ZWIASTUN 84 odcinka

05.05.2016, godz. 20:55
Przyjaciółki 7 odc. 84 Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha), Kate (Ilona Lewandowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 odc. 84 Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha), Kate (Ilona Lewandowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Kulinarna bitwa w serialu "Przyjaciółki" o Ingę (Małgorzata Socha)! W 84 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" do walki staną Francesco (Stefano Terrazzino) i Robert (Krzysztof Wieszczek), a polem walki będzie kuchni Ingi, w której obaj mężczyźni przygotują włoską kolację dla czterech przyjaciółek. Impreza będzie naprawdę szałowa, ale kto wygra to starcie? Czy Robert straci Ingę, która jest coraz bardziej zafascynowana ognistym Włochem? Zobaczcie zwiastun 84 odcinka "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 84 - czwartek, 5.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie


Robert kontra Francesco w serialu "Przyjaciółki" zamierzą się w kuchni w walce na noże. Stawka będzie wysoka, bo nagrodą dla zwycięzcy jest Inga! W 84 odcinku "Przyjaciółek" Inga zorganizuje kolację, na którą zaprosi przyjaciółki i swojego szefa Francesco. Oczywiście nie powie o tym Robertowi, który wcześniej odwoła ich wspólny weekekend.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Wstrząsający koniec Przyjaciółek. Anka śmiertelnie chora na raka piersi?


Rozczarowana Inga wolny czas zaplanuje spędzić z przyjaciółkami. Umówi się z nimi na kolację. Zaprosi również Francesco, który przyrządzi włoskie danie! To jednak nie koniec atrakcji na kolacji u Ingi! Z niezapowiedzianą wizytą wpadnie Robert. Inga pozna ze sobą panów.

A Robert, widząc gotującego Francesco, stanie się zazdrosny i też poprosi o fartuch. Który z panów wygra rywalizację w kuchni i podbije serca Ingi i pozostałych przyjaciółek? To okaże się w 84 odcinku "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz miesiąc po porodzie! Jak wygląda aktorka?

Jak przyznał Krzysztof Wieszczek sam też jest niezłym kucharzem. Tak jak Robert z "Przyjaciółek" lubi spędzać czas w kuchni. A co jest jego specjalnością?

- Nie wiem, czy gotuję tak dobrze jak Stefano, ale tak jak on uwielbiam włoską kuchnię. Zarówno spożywać jak i przyrządzać. Zwłaszcza pastę, na tysiąc sposobów. Ale robię też niezłą pizzę, z tym że wolę pójść do knajpy, gdzie mają dobry piec opalany drewnem. Gotuję bez kolorowego fartuszka – opowiedział nam Krzysztof Wieszczek

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: