SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Zuza przeżywa śmierć córki. Pierwsze urodziny Emilki - ZWIASTUN 83 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Zuza przeżywa śmierć córki. Pierwsze urodziny Emilki - ZWIASTUN 83 odcinka

28.04.2016, godz. 20:50
Przyjaciółki odcinek 83, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki odcinek 83, Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" mamą? W 83 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) zajmuje się Mikołajem (Alan Żaboklicki), bo Patrycja (Joanna Liszowska) musi wyjść do pracy, a jej teściowa jest chora. Tak troskliwie opiekuje się chłopcem, że powracają dramatyczne wspomnienia związane z poronieniem i jej nienarodzoną córką Emilką. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Przyjaciółek" i czy Zuza jeszcze zajdzie w ciążę?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 83 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza z "Przyjaciółek" jeszcze będzie miała szansę zostać mamą? Dwa lata temu, gdy Zuza była jeszcze z Wojtkiem (Lesław Żurek) okazało się, że dyrektor Markiewicz jest w ciąży! Zakochani spodziewali się dziecka, ale ich świat legł w gruzach, bo Zuza poroniła.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja ma dosyć Michała! Odejdzie od męża?

W 83 odcinku "Przyjaciółek" Zuza z zaangażowaniem i poświęceniem opiekuje się Mikołajem, bo Patrycja nie ma z kim zostawić syna. Świetnie się w tym odnajduje i z dumą nazywa się ciocią. Ten dzień niestety przywołuje masę złych wspomnień.

Choć Zuza nigdy nie chciała być matką, wtedy zmieniła zdanie. Strata nienarodzonego jeszcze dziecka była dla niej wielkim ciosem. Teraz, w 7 sezonie "Przyjaciółek" bizneswomen nadal to przeżywa i wspomina tragiczny dzień.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka piersi

Po dniu spędzonym z syn Patrycji Zuza odwiedza panią psycholog i opowiada jej o największej traumie swojego życia.- Wie pani, że kiedyś poroniłam?

- Tego nie wiedziałam. Ale wiedziałam, że kiedyś mi pani o tym opowie.
- Całkiem niedawno. Dwa lata temu. Płakałam... - przyznaje na wizycie u pani psycholog.

Zuza, w przypływie szczerości, mówi Indze (Małgorzata Socha), że gdyby urodziła w terminie, jej córka miałaby właśnie rok. Przyjaciółki zaskakują Zuzę, postanawiają mimo wszystko odprawić pierwsze urodziny Emilki. Zabierają Zuzę na plac zabaw i wręczają jej prezenty dla zmarłej córki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: